Вандали познущались над панно, подарованим місту Маріуполь полком Нацгвардії "Азов". Сепаратисти пошкодили мурал не вперше: його знову облили червоною фарбою саме в ніч на суботу, одразу після святкування Дня захисника України.
Про це повідомляє 0629.
«На цей раз поверх фарби, вилитої на образи воїнів УПА і «Азова» після відновлення настінної картини українськими активістами проекту «БУР», панно було розмальовано червоною фарбою», – зазначив очевидець.

Нагадаємо, що раніше, мурал неодноразово піддавався нападів вандалів.