Обама бачить в агресії Росії спробу повернути колишню велич

21:10, 20.09.2016
Обама бачить в агресії Росії спробу повернути колишню велич

Президент США Барак Обама під час виступу на Генасамблеї ООН заявив, що агресивні дії Росії на світовій арені - це спроба повернути країні втрачену велич, хоча ера імперій давно вже минула.

 

Обама також відкинув припущення про існування впливу ззовні, який начебто підштовхнув зміну влади в Україні в 2014 році.

 

"Жителі України не виходили на вулиці через якусь змову або вплив ззовні. Вони вийшли на вулиці, тому що керівництво країни було продажним", - зазначив Обама.

 

Президент США наголосив на необхідності пошуку дипломатичного вирішення конфлікту у Сирії, який би включав перехідний політичний період для країни, а також доставку гуманітарної допомоги тим, хто її потребує.



Ця промова на Генасамблеї ООН була для Барака Обами останньою у якості президента США. 8 листопада 2016 року у США відбудуться чергові президентські вибори