Рашисти масовано атакували Одесу: є руйнування та постраждалі
Російська армія в ніч на 27 квітня масовано атакувала Одесу дронами. Внаслідок ударів пошкоджені будинки, готель та автівки, щонайменше 11 людей, серед яких 2 дітей, постраждали. >>
Ввечері 11 липня невідомі обстріляли з травматичної зброї голову фракції «Батьківщина» в Чорноморській (колиш. Іллічівськ) міській раді Одеської області Василя Бугайчука.
Депутат отримав три поранення. Зараз він знаходиться вдома після надання допомоги в лікарні. Дружина і дитина депутата не постраждали.
Як розповів сам потерпілий у коментарі «Думській», інцидент стався біля його будинку, куди він повертався з дружиною і дитиною між 22.00 і 23.00 в понеділок.
Недалеко від будинку на них напали двоє хлопців, що вискочили з заднього сидіння автомобіля Daewoo Lanos сріблястого кольору.
«Коли почалася стрілянина, дружина і дочка впали на землю. У мене випустили дві обойми з «травмата», але глибоких поранення тільки три - ноги і стегно. Коли скінчилися патрони, вони сіли в машину і поїхали в бік Морської вулиці. Люди з балконів бачили, як вони заїхали в гаражний кооператив », - розповів Василь Бугайчук.
Бугайчук пов'язує напад із своєю політичною діяльністю і впевнений, що до нападу за ним стежили близько місяця.
«У цьому скликанні жодна сесія не проходить без 70-80 молодчиків, які намагаються контролювати опозиційних депутатів», - каже він.
Близько чотирьох місяців тому Бугайчук показав по телебаченню фотографії представників криміналітету, за що на нього подали до суду про захист честі і гідності. Позов подала людина з оточення мера. Однак суд повністю відмовив йому у задоволенні позову.
Крім того, Бугайчук повідомив, що раніше помічав, як за ним стежить той самий Daewoo Lanos, йому надходили погрози, а дев'ять місяців тому його машину закидали коктейлями Молотова: «Я писав заяви, але з цими людьми навіть не проводили жодних слідчих дій».
На даний момент злочинці ще не затримані. На місці події поліція виявила 9 гільз.
Російська армія в ніч на 27 квітня масовано атакувала Одесу дронами. Внаслідок ударів пошкоджені будинки, готель та автівки, щонайменше 11 людей, серед яких 2 дітей, постраждали. >>
Російські варвари вночі атакували Одесу – зафіксовано влучання у житлові будинки. Двоє людей загинули, ще 15 дістали поранення. >>
Російські війська в ніч проти 22 квітня знову атакувала Одеську область ударними безпілотниками. >>
Одеську область російські війська вночі масовано атакували безпілотниками, унаслідок чого пошкоджень зазнали обʼєкти портової, транспортної та житлової інфраструктури. >>
Внаслідок російських ударів по Києву вночі 16 квітня, руйнування зафіксували у Подільському, Оболонському, Шевченківському та Деснянському районах – чотири людини, серед яких дитина, загинули та 54 постраждали. >>
На Одещині, зазнали пошкоджень внаслідок російського удару уночі 14 квітня цивільне судно під прапором Панами та портова інфраструктура міста Ізмаїл. >>