У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
У Польщі вшановано пам’ять борців за Європейську Україну, Героїв Небесної Сотні, усіх полеглих військових, добровольців, волонтерів, жертв російської агресії (Фото: Посольство України в Польщі)
У День захисників і захисниць України у польській столиці вшанували пам’ять українських героїв.
У Варшаві біля пам'ятної таблиці борцям за Європейську Україну та в місцях спочинку воїнів Армії УНР відбулося покладання квітів та запалення свічок Послом України в Польщі ВасилемЗваричем і дипломатами Посольства.
Як інформує Україна молода, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України в Польщі.
Таким чином було вшановано пам’ять українських героїв, які упродовж століть боронили Україну, а також всіх тих, хто сьогодні ціною власного життя захищає її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, даючи відсіч російському окупанту.
Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за Батьківщину. Низький уклін захисникам і захисницям, які захищають її сьогодні. Слава Україні! Героям слава!», – висловили свою пошану у диппредставництві.
Нагадаємо, День захисників і захисницьУкраіни, – державне свято, що відзначається 14 жовтня. Започатковано 14 жовтня 2014 року президентським указом з назвою День захисника України.
14 липня 2021 року Верховна Рада перейменувала свято на День захисників і захисниць України.
Як повідомляла УМ, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав захисників та захисниць України і запевнив,, що українці, які обрали шлях воїна, обов’язково звільнять свою землю від ворожої навали.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На Волині в пункті пропуску «Устилуг» прикордонники вилучили срібні монети вартістю в понад мільйон гривень. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>