У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
З початку 2020 року до кінця липня замки Чехії відвідали 1,8 млн людей.
Рекордна кількість туристів – 1,3 мільйони відвідали замки Чехії у липні. Це рекордний показник за останні три роки.
Відтак, замки, які підпорядковані Національному інституту пам'ятників Чехії, відвідало на 100 тисяч туристів більше, ніж торік.
Як передає «Україна молода», про це чеським ЗМІ повідомила гендиректор Національного інституту пам'ятників Чехії Надя Горічкова.
"Цей липень став найбільшим за відвідуваністю за останні три роки попри те, що кількість іноземних туристів значно зменшилася", - зазначила пані Горічкова.
Найбільш відвідуваною пам’яткою став замок Ледніце на Брецлавщині, тут побували 91 тис. осіб, Глубока - 67 900 та Чеські Крумлов понад 64 000 туристів.
Утім, зазначила Горічкова, втрати через майже двомісячний карантин, уведений навесні, відшкодувати все одно не вдалося. Падіння доходів з початку року до кінця липня оцінюється у 134 млн крон.
Зазвичай сезон відвідування замків у Чехії розпочинається 1 квітня, однак через пандемію коронавірусу цього року вони відкрилися лише 25 травня, а в червні працювали з обмеженою можливістю проведення оглядів.
Загалом з початку року до кінця липня замки відвідали 1,8 млн людей, що на 1,1 млн менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
На сліди, які, за припущеннями вчених, належали представникам доісторичної екосистеми, зокрема рептиліям та земноводним, випадково натрапили мандрівники, які подорожували італійськими Альпами. >>