У Конотопі презентували книгу «Василь Різниченко. Нариси з історії Чернігово-Сіверщини»
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
Пам'ятник імператору Олександру ІІІ окупанти відкрили на території Лівадії.
Президент Росії Володимир Путін прибув до окупованого Криму, де взяв участь у відкритті пам’ятника російському царю Олександру III на території Лівадійського палацу в Ялті у суботу.
Про це повідомляють російські інформагенції.
Путін відзначив, що Олександр III, прозваний миротворцем, "приніс Росії мир, славу, розвиток і стабільність".
На офіційному сайті Кремля немає інформації про приїзд президента Росії в анексований Крим.
Повідомляється, що пам’ятник встановлений на місці, де був Малий Лівадійський палац, побудований у другій половині XIX століття і зруйнований в роки Другої світової війни. У робочому кабінеті Малого Лівадійського палацу Олександр III помер 20 жовтня 1894 року.
У березні поточного року окупаційна влада Криму знесла тенісні корти і танцмайданчик для встановлення пам’ятника цареві.
Лівадійський палац був літньою резиденцією останнього царя Російської імперії Миколи II і його сім’ї. У 1945 році тут відбулася зустріч антигітлерівської коаліції – Ялтинська конференція, на якій були присутні Сталін, Рузвельт і Черчілль.
З 1974 року музейний комплекс був відкритий для відвідувачів. Лівадійський палац отримав статус одного з семи чудес України.
Немов потаємні струни, що тягнуться крізь віки, історія рідного краю відлунює в серці кожного з нас. >>
6 листопада 1994 року в родинному селі гетьмана України Івана Мазепи — Мазепинцях Білоцерківського району на Київщині з моєї ініціативи і під моїм керівництвом >>
Москва дуже боялася розголосу про свій страхітливий злочин у 1932—1933 роках — убивство українців голодом. >>
На острові Тайвань люди почали навмисно видаляти собі здорові зуби 4800 років тому. Звичай міг походити з півдня Китаю. Ймовірно, ця практика припинилася лише у XX столітті. >>
На продаж у Парижі виставлять листи та інші речі, які належали президенту Франції 1959–1969 років Шарлю де Голлю.. >>
На сліди, які, за припущеннями вчених, належали представникам доісторичної екосистеми, зокрема рептиліям та земноводним, випадково натрапили мандрівники, які подорожували італійськими Альпами. >>