Мелітополь - Чонгар: ССО взяли під повітряний контроль шлях до Криму, відео
Пілоти Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху російських окупантів до Криму на маршруті Мелітополь – Чонгар. >>
Більшість з тих, кого вдалося повернути – це молодь після 2000 року народження. Своїх рідних побачить сьогодні жінка-військовослужбовиця, яка перебувала в неволі з травня 2022 року. (Фото: Фейсбук Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими)
В Україну 19 квітня повернулися 277 воїнів: з них 246 в рамках обміну полоненими, ще 31 людину вдалося визволити поза обміном.
Як інформує УМ, про це 19 квітня повідомили президент Володимир Зеленський у Телеграм та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Фейсбуці.
"Ще 277 воїнів повернулися додому з російського полону.
Воїни Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та прикордонники. Захищали Маріуполь та інші напрямки на Донеччині, Херсонщину, Запоріжжя, Луганщину", - сказано, зокрема, в повідомлені.
Зеленський подякував усім причетним до організації обміну, особливо згадавши посередництво Об'єднаних Арабських Еміратів.
.jpg)
Як повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, 246 воїнів повернено в рамках обміну полоненими, ще 31 людину вдалося визволити поза обміном.
Більшість з тих, кого вдалося повернути – це молодь після 2000 року народження. Серед повернутих – жінка-військовослужбовиця, яка перебувала в неволі з травня 2022 року.
До рядового та сержантського складу належать 268 звільнених, повернуто також 9 офіцерів.
Нинішній обмін є четвертим у цьому році та 63-м від початку повномасштабного вторгнення.

Тільки цього року з російської неволі вдалося повернути додому 596 українців в рамках обмінів та 53 захисника визволені поза обмінами.
Загалом в рамках перемовного процесу та обмінів з березня 2022 року Координаційним штабом визволено 4552 українських громадян. Поза обмінами додатково звільнено з російської неволі 529 осіб.
Як повідомляла УМ, На щиті: в Україну повернули тіла 909 українських героїв, фото
Пілоти Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху російських окупантів до Криму на маршруті Мелітополь – Чонгар. >>
Успішну технологічну операцію спланував і очолив командир взводу ударних БпЛА Олександр Іванцов, який є уродженцем Луганщини. Глибокий рейд спланував та реалізував взвод ударних крил «З Кайфом». >>
Прогнозування майбутнього — справа невдячна, але якщо за розрахунки береться відомий футуролог, ставити під сумнів його теоретичні висновки немає сенсу. >>
Герой України, бойовий льотчик Вадим Ворошилов на псевдо «Karaya» разом з іншими українськими колегами вже освоює шведські винищувачі Jas 39 C/D Gripen, які будуть передані Україні. >>
Безпосередні збитки від війни в Україні до грудня 2025 року склали 195 мільярдів доларів, що на 19 мільярдів доларів більше, ніж у 2024 році – такі оцінки, опубліковані в 5-му звіті про втрати України (RDNA5) >>
Командир 1-го корпусу НГУ «Азов» бригадний генерал Денис «Редіс» Прокопенко поділився роздумами про українську і російську армії як діаметрально протилежні системи. >>