На фронті загинув актор і телеведучий Максим Неліпа, фото
Український актор, телеведучий і військовослужбовець Максим Неліпа загинув на війні. >>
Тетяна Остащенко та Анатолій Казмірчук: пост здала - пост прийняв. (facebook.com/Ukrmilitarymedic)
Міністр оборони Рутем Умєров зробив подання президенту щодо заміни командувача Медичних сил ЗСУ.
Після чого президент Володимир Зеленський звільнив Тетяну Остащенко з цієї посади і призначив новим командувачем Анатолія Казмірчука.
Як інформує Україна молода, про це Володимир Зеленський повідомив у вечірньом зверненні в неділю.
«Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука – начальника Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" у місті Києві», - пояснив глава держави.
За його словами, у суспільстві, й зокрема в спільноті бойових медиків неодноразово говорилося про те, що "потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів".
«Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута дійсно правильно та дійсно ефективно. Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі сили оборони», – наголосив Верховний Головнокомандувач.
Водночас міністр оборони Рустем Умєров у своєму дописі пояснив, що «причини такого кроку очевидні для всіх, хто бʼється в лавах Сил оборони України, та усіх, хто допомагає».
І додав, що настав час вирішувати проблеми медичного забезпечення наших воїнів.
«Що потрібно?
1. Максимальна цифровізація процесів та дотримання усіх стандартів медичного забезпечення, включно з постачанням якісних медичних засобів та медичної техніки. Таких проблем, як з неякісними турнікетами, просто не має бути в принципі.
2. Розбудова системи навчання тактичній медицині за стандартами НАТО з відповідним ресурсним забезпеченням. Впровадження усіх необхідних фронту медичних практик, які дозволять зберегти якнайбільше життів наших воїнів.
3. Забезпечення постійної ротації особового складу між тактичним та стратегічним рівнем для забезпечення отримання та передачі досвіду з усього циклу лікування поранених, травмованих і хворих», - написав пан Рустем.
Український актор, телеведучий і військовослужбовець Максим Неліпа загинув на війні. >>
«Киць, я у твоїй касці і броніку», — нещодавно написала полтавка Дарина Близнюк на своїй сторінці в Intagram. >>
Жахлива трагедія 8 травня сколихнула Село Софіївська Борщагівка на Київщині - тут з автоматичної зброї було вбито військовослужбовця Віталія Пиндюру, який щойно повернувся з фронту, та його тещу Вікторію Дмитрівну. >>
Під час бою мужня медсестра 128-ї окремої бригади ТРО ЗСУ "Дике поле" Світлана знищила групу росіян, які оточили українські позиції в районі Старомайорського. >>
37-річний ветеран російсько-української війни Артем Ліфрідов, якого 16 років тому доля закинула до Полтави і який уже вважає себе полтавцем, не так давно відкрив заклад громадського харчування, де готують винятково полтавські галушки на будь-який смак — страву, що є символом міста. >>
У вівторок, 6 травня, між Україною та рф відбувся великий обмін полоненими. 205 наших захисників звільнені з російського полону. >>