Міноборони та організація Lobby X домовились про рекрутинг до ЗСУ

20:28, 13.11.2023
Міноборони та організація Lobby X домовились про рекрутинг до ЗСУ

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова та голова Lobby X Владислав Грезєв. (Фото: mil.gov.ua)

Міністерство оборони України та відома рекрутингова організація Lobby X домовилися про запуск проєкту з рекрутингу добровольців до лав Збройних Сил України.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Міноборони у понеділок.

 

Зазначається, що відповідний договір підписали заступниця міністра оборони Наталія Калмикова та голова організації Lobby X Владислав Грезєв.

 

Рекрутери виконуватимуть роботу в інтересах армії безкоштовно.

 

«Проєкт дозволить людині обрати конкретний підрозділ на визначеній посаді, де його/її цивільний досвід буде найбільш корисним. В найближчий час в рамках проєкту ми плануємо підписати наступні угоди з рекрутинговими компаніями», — повідомила пані Калмикова.

 

Тоді як у організації Lobby X зауважили, що мають великий досвід у пошуку кадрів для ЗСУ. Адже рекрутери організації вже співпрацюють з багатьма родами військ та підрозділами Сил оборони, а також допомогли багатьом добровольцям знайти своє місце у війську за фахом та навичками.

 

«Армії потрібні люди різних професій – від гранатометників і мінометників до програмістів і кухарів. Співпраця із Міністерством оборони дозволить масштабувати ту роботу, яку ми проводили», — сказав пан Грезєв.

 

Зазначається, що Міноборони веде переговори з низкою інших учасників ринку працевлаштування.

 

Переглянути, які саме вакансії шукають у ЗСУ вже зараз можна за посиланням.

 

Як повідомляла "УМ", Міністерство оборони планує внести зміни у роботу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Нова концепція реформи розроблена для поліпшення їхньої діяльності та підвищення ефективності.