Запорізький месник: 19-річний Герой України зображений на поштовій марці

13:17, 13.05.2023
Запорізький месник: 19-річний Герой України зображений на поштовій марці

Укрпошта випустила нову марку із українським Героєм, відомим як Запорізький месник (Фото Нацгвардії МВС)

19-річного Героя України, який знищив на Запоріжжі шість російських літаків СУ-25 та крилату ракету, зобразили на новій поштовій марці.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Національна гвардія України.

 

Днями Укрпошта презентувала нові марки, присвячені бійцям «Гвардії наступу». Цей новий поштовий випуск продовжить «героїчну серію», яка розпочалася ще торік випуском, присвяченим Збройним силам України. На новому блоці — бійці Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби.

 

«Боєць НГУ, що зображений на марці із ПЗРК «Ігла» – це Герой України, солдат Нацгвардії, відомий як «Запорізький месник», – розповіли у Національній гвардії. – Його стали так називати після того, як він знищив 3 ворожі літаки. А зараз на рахунку гвардійця вже 6 ворожих літаків «СУ-25» та одна крилата ракета окупантів».

 

 

Нагадаємо, минулого вересня Президент України Володимир Зеленський особисто вручив орден «Золота Зірка» стрільцю-зенітнику, солдату строкової служби з Івано-Франківської області, якому було присвоєно звання Героя України.

 

Автор марок та конвертів — заслужений художник України Олександр Охапкін.

 

 

 

Замовити поштові марки можна за посиланням. Вартість набору – 105 гривень.

 

Як повідомляла УМ, на Укрпошті запустили передпродаж нового поштового блоку «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу», що продовжує торішню серію «Слава Збройним Силам України!».