Нацгвардієць провів у чеченському полоні три роки — він ніколи не бачив свою доньку. Історія Віталія Андрейченка
«За годину, поки чекала чоловіка, мій смартфон став гарячим, бо я не випускала його з рук. >>
Посол Франції Етьєн де Понсен побачив місце трагедії в Умані, де внаслідок російського теракту загинули люди (twitter.com/EdePoncins)
Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен відвідав місце трагедії в Умані та вшанував пам’ять цивільних українців, які загинули у багатоповерхівці внаслідок ракетного удару РФ 28 квітня.
Як інформує Україна молода, про поїздку посол розповів в офіційному Twitter, додавши фото і відеокоментар.
«28 квітня о 4:07 російська ракета поцілила у житловий будинок в Умані. 23 людей, які тоді спали, і серед яких 6 дітей, загинули,– написав Етьєн де Понсен.
Я приїхав, щоби висловити співчуття меру міста, пані Плетковій, та усім мешканцям міста. Також я приїхав для того, щоби нагадати, що ракетні удари по цивільних будинках – це воєнний злочин. Наша міністерка закордонних справ Катрін Колонна неодноразово наголошувала на цьому, і я нагадаю ще раз», – зазначив посол.
Нагадаємо, на додачу до 23 загиблих в Умані, у Дніпрі внаслідок російського обстрілу 28 квітня загинули жінка і трирічна дитина. Також внаслідок падіння уламків ракети на будинок отримала поранення одна дитина в Українці на Київщині.
Як повідомляла УМ, Президент України Володимир Зеленський після нічної атаки РФ закликав посилити глобальні санкціі проти Росії.
Глава МЗС Дмитро Кулеба назвав ці ракетні удари Росії ще одним доказом необхідності озброїти Україну F-16.
«За годину, поки чекала чоловіка, мій смартфон став гарячим, бо я не випускала його з рук. >>
В об’єктиві камер розвідувально-ударних комплексів — місто Маріуполь і військові цілі окупантів. >>
На основі ефективного азовського батальйону «Pilum» утворено 41-й полк, який розвиватимуть найкращі фахівці 1-го корпусу Нацгвардії «Азов» в сфері безпілотних систем. >>
З потоку новин про локальні події на фронті важко побачити загальну картину і зрозуміти, як розвивається ситуація. >>
До України з російського полону повернули ще 193 захисника в рамках 73-го обміну. >>
Усі ворожі логістичні шляхи біля окупованого Донецька взяв під контроль 1-й корпус Нацгвардії "Азов". Відтепер бійці знищуватимуть всі цілі, які рухатимуться цими напрямками. >>