Скадовськ - це Україна! Медсестра Тетяна Мудренко публічно страчена окупантами

10:09, 05.11.2022
Скадовськ - це Україна! Медсестра Тетяна Мудренко публічно страчена окупантами

Рашисти публічно повісили Тетяну Мудренко за патріотизм. (Фото з відкритих джерел)

Російські нелюди у тимчасово окупованому Скадовську Херсонської області публічно вбили 56-річну медсестру Тетяну Мудренко за вигук «Скадовськ – це Україна!»

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє Financial Times із посиланням на свідчення сестри страченої жінки Наталі Чорної.

 

Мудренко працювала медсестрою та активно протестувала проти російської окупації.

 

Один з останніх конфліктів стався на початку жовтня, коли вона відчитала українських поліцейських за співпрацю з російськими військовими і вигукнула «Скадовськ – це Україна!»

 

За свідченнями очевидців, після цього жінку та її цивільного чоловіка, 60-річного Анатолія Орєхова, затримали.


15 жовтня Чорній повідомили, що її сестра мертва.

 

Жінка зателефонувала сестрі Мудренко і повідомила, що "Таню повісили. Їй щось влили в рот, а потім повісили перед будівлею суду".

 

Цивільного чоловіка Мудренко Орєхова звільнили, у нього була зламана рука і  сліди побоїв. Йому дозволили поховати дружину. Після похорону він знову зник.

 

Чорна зазначила, що зателефонувала в місцевий морг, проте з жінкою відмовилися говорити. А через деякий час їй все ж надіслали свідоцтво про смерть сестри, де причиною було названо "механічну асфіксію".

 

Як зазначає FT, деякі деталі, пов'язані з імовірним викраденням і смертю Мудренко, неможливо було перевірити, оскільки вони відбувалися в зонах, недоступних для західних журналістів.

 

При цьому видання проаналізувала свідоцтво про смерть Мудренко, а також слова місцевих жителів та очевидців, які підтверджують свідчення Чорної.

 

Як повідомляла УМ, кремлівський диктатор Володимир Путін наказав  жителів Херсону  вивезти з міста.