ЗСУ потрібні оператори БПЛА, айтівці, зв’язківці, артилеристи - Резніков

15:26, 17.08.2022
ЗСУ потрібні оператори БПЛА, айтівці, зв’язківці, артилеристи - Резніков

Наразі потрібні насамперед певні спеціалісти: оператори БПЛА, айтівці, зв’язківці, артилеристи (Фото Генштабу ЗСУ)

Міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що наразі Збройні cили України не потребують збільшення загальної кількості особового складу, мобілізації підлягають конкретні фахівці.
 
Як інформує Україна молода, про це він повідомив у інтерв’ю "Голосу Америки"
 
«Завдання стосовно мобілізації визначаються Генеральним штабом. Вони оцінюють ківлькість сил та засобів, які їм потрібні на той чи інший момент ведення бойових дій, оцінюють втрати… Саме Генштаб чітко знає, на якому напрямку, в якому виді сил чи військ потрібне заміщення, або відвести бригаду на відновлення боєздатності й замість неї ввести резерв…
Але наскільки я знаю, сьогодні мобілізаційні потреби задовільняються через пошук конкретних фахівців»,— наголосив міністр.
 
За словами Резнікова, до лав української армії мобілізовано вже досить багато людей, наразі потрібні насамперед певні спеціалісти: оператори БПЛА, айтівці, зв’язківці, артилеристи та ін.
Зокрема потрібні фахівці, які зможуть швидко опанувати складніші системи озброєння натовського стандарту, які зараз отримують Сили оборони
 
Як повідомляла УМ, Міністр оборони Олексій Резніков переконаний, що наразі в Україні не можливе "замороження" війни, як це було, коли росія окупувала Донбас.
 
Втім, на його думку,  можливим є таке собі «охолодження», тобто пониження активності бойових дій.