До Запоріжжя пройшов пішки 500 км: київський волонтер зібрав мільйон на ЗСУ, фото

18:22, 31.07.2022
До Запоріжжя пройшов пішки 500 км: київський волонтер зібрав мільйон на ЗСУ, фото

Женя Целік зустрівся з секретарем міської ради Анатолієм Куртєвим. (Фото: фейсбук Анатолій Куртєв)

Під час пішого переходу киянин Женя Целік за 24 дні зібрав майже 950 тисяч гривень. Він вирушив у далеку дорогу 7 липня. Вчора хлопець прибув до Запоріжжя. А сьогодні, 31 липня, хлопець зустрівся з секретарем міської ради Анатолієм Куртєвим.

 

Як інформує УМ, про їх зустріч Анатолій Куртєвий розповів 31 липня у Фейсбуці.

 

Женя Целік живе в Києві та працює офіціантом у столичних кав’ярнях. Після 24 лютого хлопець почав активно займатись волонтерською діяльністю. А кілька місяців потому він поставив перед собою амбітну мету: пройти пішки з Києва до Запоріжжя та зібрати таким чином мільйон гривень для потреб Збройних сил України.

 

 

Женя вирушив у дорогу вранці 7 липня, маючи при собі 15-кілограмовий рюкзак з туристичним спорядженням та наметом.

 

В перший же день він пошкодив собі коліно, а на другий день дійшов до села Стайки Обухівського району, де його запросили до себе гарні люди — справжня козацька сім’я, яка живе там вже шість поколінь.

 

Женю прийняли як рідного, дали йому медикаменти і фіксатор на коліно та запропонували відпочити. Взагалі, у своїй подорожі хлопець зустрічав дуже чуйних та щирих людей.

 

Звісно, під час подорожі його постійно перевіряла поліція та зупиняли бійці ТРО. Та попри всі складнощі, які трапились Жені на шляху, він жодного разу не подумав облишити свій задум і врешті решт, пройшов понад 500 кілометрів (а це близько 50 населених пунктів у шести областях країни).

 

 

У перші дні Женя проходив по 25 – 30 кілометрів. Вночі він або розкладав намет десь у лісосмузі, або зупинявся у небайдужих людей. Багато хто давав йому прихисток та харчі в дорогу.

 

І от учора ввечері, тобто через 24 дні подорожі, Женя вже був у Запоріжжі. Сьогодні він вже побував на оглядовому майданчику в парку Металургів та оцінив гарні краєвиди Дніпра, Хортиці та Дніпрогесу.

 

Женя розказав, що йому вдалось зібрати вже майже 950 тисяч гривень. До повного досягнення мети  залишилося зовсім трохи.

 

Усі ми можемо допомогти хороброму та вольовому хлопцю дозібрати заповітний мільйон для наших воїнів. Долучитися до збору можна за цим посиланням https://linktr.ee/zhrekich.

 

Своєю історією Женя вкотре довів, що українці єдині, щирі, чуйні, хоробрі та сильні, а український характер – незламний.

 

Як інформує УМ, волонтери 15 днів у 15 містах Європи збиратимуть гроші на реанімобілі для бійців на передовій.