Під Харковом знищили морпіхів рф та полонили командира

16:46, 18.07.2022
Під Харковом знищили морпіхів рф та полонили командира

Полонений російський командир Станіслав Трутнєв

На Харківщині українські розвідники разом з Нацгвардією та теробороною розбили ворожу ДРГ морської піхоти Північного флоту ВМФ Росії, одного з командирів взяли в полон. 
 
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Telegram
 
«Розвідувальна група Головного управління розвідки "Кедр" провела спецоперацію в селі Дементіївка Дергачівського району Харківської області. Було виявлено великий підрозділ окупантів, що розміщувався у зруйнованих будівлях. У результаті вогневого ураження 36 окупантів було знищено. Багато росіян отримали поранення різного ступеню тяжкості»,— йдеться у повідомленні.
 
 
 
 
Пізніше розвідувальна група разом з теробороною і Нацгвардією змусили ворога відступити, попри його чисельну перевагу. Командир взводу ворожої ДРГ був поранений та взятий у полон. 
 
За інформацією розвідки, ним виявився уродженець Запорізької області 1989 року народження Станіслав Трутнєв. Це військовослужбовець 140 загону спецпризначення боротьби з підводними диверсійними силами та засобами Північного флоту ВМФ Росії (в/ч 69068, Відяєво, Мурманської області). Раніше був відряджений до Сирії. Наразі полонений перебуває в одному з медзакладів України.
 
Як повідомляла УМ, великих втрат в боях із українськими захисниками на сході України зазнали підрозділи найманців приватної військової компанії «Вагнера».