Ольга Биковська з Феодосії радила чоловіку-окупанту ґвалтувати українок

20:24, 15.04.2022
Ольга Биковська з Феодосії радила чоловіку-окупанту ґвалтувати українок

Збочене подружжя Романа і Ольги Биковських. (radiosvoboda.org)

Російського військового та його дружину, які в перехопленій СБУ телефонній розмові "домовились ґвалтувати" українок знайшли у соцмережах журналісти-розслідувачі.

 

Йдеться про російського солдата Романа Биковського, який раніше служив у Росгвардії, а з початком повномасштабної війни у 2022 році брав участь у захопленні Херсонщини. Його дружина – Ольга Биковська (у дівоцтві - Пінясова) проживає в окупованому Криму – у Феодосії й виховує там їхнього сина.

 

Обоє – корінні росіяни, які переїхали до Криму приблизно у 2018 році.

 

Як інформує Україна молода, збочене російське подружжя ідентифікували українська та російська служби "Радіо Свобода".

 

Так, у перехопленій раніше розмові російського окупанта з дружиною, яка була оприлюднена Службою безпеки 12 квітня, Ольга Биковська каже чоловіку: "Ты давай там, украинских баб насилуй и мне ниче не говори. Понятно? Главное – предохраняйся там".

 

 

Журналісти отримали від джерел у правоохоронних органах російські номери, на які вони дзвонили одне одному. За цими номерами вони знайшли їхні сторінки в російській мережі "Вконтактє". Сторінка самого Биковського закрита для сторонніх відвідувачів.

 

Роман і Ольга Биковські походять з Орловської області РФ. У "Вконтактє" в них багато спільних романтичних фото, що підтверджує їхній тісний зв’язок. До окупованого Криму вони, вочевидь, переїхали.

 

На своїй сторінці Биковська вказала її життєве кредо так: "Научитесь ничего, никому не рассказывать. Вот тогда все будет хорошо", а життєвими цінностями вказала "Сім’я та діти".

 

У 2017 році на сторінці в росіянки з’явились фото дитячого візка, що свідчить про народження їхньої дитини.

 

Журналісти також встановили підрозділ, у якому служить Биковський, через фото його друзів у "Вконтактє". На шевронах його побратимів по службі видно, що це Оперативна дивізія особливого призначення ім. Ф.Е. Дзержинського. Це з’єднання вважається елітним підрозділом росгвардії.

 

Журналісти зуміли знайти оголошення, які публікувало подружжя в мережі оголошень Avito, коли вже перебували у Феодосії з 2018 року, а мати Романа публікувала фото з онуком із середмістя Феодосії.

 

 

Схоже, родина Биковських й досі живе в Криму. Наприклад, 19 січня 2022 року Ольга скаржилася у коментарях, що не змогла потрапити на прийом до місцевого косметолога в Феодосії, а 13 лютого відгукнулася на заклик допомогти грошима на операцію собаці, яку збила машина у центрі цього міста.

 

 

Після 2019 року на сторінках Биковського та його матері почали з’являтися фото, що свідчать про підписання ним контракту з армією рф. Журналістам вдалося встановити, що Биковський, судячи з усього, уклав контракт з Міністерством оборони рф не пізніше лютого 2018 року.

 

Розслідувальна група Conflict Intelligence Team допомогла з’ясувати, де саме служив Биковський – за емблемою на шевроні. Це – 108-й гвардійський десантно-штурмовий Кубанський козачий ордена Червоної Зірки полк (108 дшп). Цей полк брав участь в операції з російської окупації Криму 2014 року.

 

 

Російський журналіст "Радіо Свобода" Марк Кротов подзвонив і Роману, і Ользі Биковській. Роман заперечив, що це його голос на плівках СБУ, а також сказав, що лежить у шпиталі з пораненням у Севастополі. Однак, за словами журналістів, його голос дуже подібний на голос із плівок СБУ.

 

Ольга Биковська підтвердила в розмові з Кротовим, що її чоловік лікується в шпиталі у Севастополі, оскільки дістав поранення. Після цього росіянка скинула слухавку та перестала відповідати на дзвінки. Із 13 квітня її сторінки у "Вконтактє" більше немає, тобто, ймовірно, вона її видалила після спілкування з журналістом.

 

Нагдаємо, після звільнення територій, які були тимчасово захоплені російськими військами, українські правоохоронці та міжнародні слідчі дізнаються про численні випадки сексуального насильства з боку російських солдатів стосовно мирного населення.

 

Як повідомляла «УМ», в іншій перехопленій СБУ розмові, росіянка замовляє чоловіку-мародеру знайти в українських будинках ноутбук і спортивний костюм.