Хрест на Майдані: активісти закликають в День Конституції провести спільний молебень християнських Церков України
У серпні цього року виповнюється 14 років з дня непересічно брутальної події. >>
Володимир Кличко подає заяву на вступ до тероборони Києва. (Фото: Віталій Кличко Тelegram)
У Києві триває набір до лав Сил територіальної оборони міста. Український боксер Володимир Кличко, брат міського голови столиці Віталія Кличка, також подав заяву на вступ.
Як інформує УМ, про це 2 лютого мер Києва повідомив у своєму Telegram.
Віталій Кличко розповів, що перевірив, як проходить консультаційна робота з добровольцями в першому центрі рекрутингу резервістів, який створили у місті. Центр відвідав не сам, а з братом Володимиром, який одразу також написав заяву та подав документи на вступ до бригади тероборони.
"Друзі! Прийшов перевірити, як відбувається консультаційна робота з добровольцями в першому центрі рекрутингу резервістів. А брат подав заяву і документи — приєднується до бригади територіальної оборони міста Києва", — повідомив мер.
Зазначимо, що з 1 січня цього року, згідно із законом, в Україні з’явився ще один вид військ — Сили територіальної оборони. Головне завдання, яке закон ставить перед цими військами — охорона стратегічних об’єктів, блокпостів та протидія диверсантам. Також члени тероборони мають допомагати у випадку надзвичайних ситуацій. Зараз такі підрозділи формують і в Києві.
Як повідомляла УМ, станом на 28 січня до складу тероборони Києва вже входить близько 600 осіб, проте необхідно кілька тисяч.
У серпні цього року виповнюється 14 років з дня непересічно брутальної події. >>
Пілоти Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху російських окупантів до Криму на маршруті Мелітополь – Чонгар. >>
У перші години повномасштабного вторгнення військовий Ігор востаннє вийшов на зв’язок із родиною. >>
Успішну технологічну операцію спланував і очолив командир взводу ударних БпЛА Олександр Іванцов, який є уродженцем Луганщини. Глибокий рейд спланував та реалізував взвод ударних крил «З Кайфом». >>
За крісло ректора Київського Національного Університету імені Т.Г. Шевченка змагатимуться чотири із п'яти кандидатів, які подали свої документи на конкурс. >>
Герой України, бойовий льотчик Вадим Ворошилов на псевдо «Karaya» разом з іншими українськими колегами вже освоює шведські винищувачі Jas 39 C/D Gripen, які будуть передані Україні. >>