На щиті: Україна повернула з рф 501 полеглого воїна
В Україну за результатами репатріаційних заходів повернули 501 полеглого оборонця. >>
За даними кіберполіції і СБУ, всі докази вказують на те, що за кібератакою стоїть Росія. (facebook.com/cyberpoliceua)
Держспецзв'язку разом із СБУ та Кіберполіцією продовжує розслідувати кібератаку на сайти органів державної влади, що відбулася в ніч на 14 січня.
Якінформує Україна молода, про це повідомляє Мінцифри та Комітет цифрової трансформації Україниу неділю, 16 січня.
За інформацією Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, наразі всі докази вказують на те, що за кібератакою стоїть Росія. Москва продовжує вести гібридну війну та активно нарощує сили в інформаційному та кіберпросторах.
«Її ціль — не тільки залякати суспільство. А дестабілізувати ситуацію в Україні, зупинивши роботу державного сектору та підірвавши довіру до влади з боку українців. Цього вони можуть досягти, вкинувши в інфопростір фейки про вразливість критичної інформаційної інфраструктури та про «злив» персональних даних українців», - йдеться у повідомленні.
Мінцифра наголошує, що додаток «Дія» не зберігає персональні дані українців. Усі вони розміщені у відповідних реєстрах, які надійно захищені. Застосунок є тільки «мостом» між інформацією з держреєстрів та користувачем.
Наприклад, уся медична інформація, зокрема дані для генерування СOVID-сертифікатів, розміщена в Електронній системі охорони здоров'я.
Дані про РНОКПП зберігаються в реєстрі Державної податкової служби. А демографічні дані — у Єдиному державному демографічному реєстрі.
«Тому закликаємо українців не піддаватися паніці», - звертаються до українського народу Міністерство та Комітет цифрової трансформації України.
Вони запевняють, що всі персональні дані перебувають під надійним захистом у держреєстрах. А оголошення про можливість купити нібито персональні дані є аферою: шахраї продають старі дані, що скомплектовані з багатьох джерел, які були злиті до 2019 року.
Також вони підкреслили, що поле бою за безпеку та саме існування нашої держави лежить у декількох площинах — військовій, дипломатичній, історичній, а тепер ще й у цифровій. Тому українські кіберспеціалісти мають об'єднатися, щоб протистояти загрозі та нейтралізувати противника.
Як повідомляла «УМ», компанія Microsoft, яка є найбільшим у світі виробником програмного забезпечення, заявила, що її фахівці знайшли шкідливий софт на декількох українських урядових сайтах після масштабної кібератаки, 13 січня.
Тоді як американські експерти днями попередили, що після кібератаки на сайти українських міністерств можливі серйозніші атаки, які можуть порушити життя простих українців.
В Україну за результатами репатріаційних заходів повернули 501 полеглого оборонця. >>
Презентація згаданої книжки, ініціатором створення якої є ГО «Східноукраїнський центр громадських ініціатив», що з 2014 року документує воєнні злочини агресора та злочини проти людяності, відбулася у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок. >>
Стратегія мала б визначити чіткі напрями вирішення демографічної кризи, яка є і має поглибитися у майбутньому. >>
На фронті, на Харківському напрямку, загинув російський опозиційний активіст Ільдар Дадін, який воював на стороні Збройних Сил України. >>
Внаслідок чергової ворожої атаки пошкоджень зазнали десятки житлових будинків приватного сектору. >>
Історія кохання путіна з народом московії, схоже, добігає кінця. >>