Кличко радився із силовиками щодо оборони Києва, фото

14:59, 27.12.2021
Кличко радився із силовиками щодо оборони Києва, фото

Віталій Кличко провів нараду із силовиками. (Фото КМДА)

Мер Києва Віталій Кличко провів нараду із силовиками, під час якої йшлося про дії міських служб за різних варіантів розвитку ситуації та координацію всіх структур і підрозділів в умовах безпекових загроз для столиці.

 

У нараді брали участь заступники голови КМДА, керівники Департаменту муніципальної безпеки, бригади територіальної оборони столиці, прокуратури та СБУ Києва, представники Головного командування ЗСУ, поліції столиці.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба КМДА в понеділок.

 

«Заяви і погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. Зокрема, й до найгіршого. У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовані координація і дії всіх служб та структурних підрозділів», – підкреслив Кличко.

 

Мер зазначив, що від безпеки в столиці багато в чому залежить і стабільна ситуація в країні.

 

Кличко також наголосив на необхідності особливої уваги до безпеки об’єктів критичної інфраструктури міста.

 

 

Зазначається, що таких об’єктів у Києві – понад 500. Їх, у випадку надзвичайної ситуації, беруть під охорону різні відомства. Зокрема Нацполіція, військові, підрозділи територіальної оборони.

 

За словами заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Андрія Крищенка, столиця створює штаб територіальної оборони. Систему тероборони Києва мають розгорнути найближчим часом.

 

Також у січні планують провести командно-штабні навчання територіальної оборони столиці.

 

Набір резервістів у бригаду територіальної оборони Києва триває.

 

 

Як повідомляла «УМ», Москва тисне на Захід з вимогою зупинити розширення НАТО і пообіцяти, що Україну та інші сусідні з РФ держави не буде прийнято до Північноатлантичного Альянсу.

 

Речник Путіна Дмитро Пєсков вважає питанням «життя та смерті» фактичне просування НАТО на схід та подальшу інтеграцію України з Альянсом.