У Києві на Хрещатику розгулюють оголені снігуроньки з Дідом Морозом. Вони роздають подарунки перехожим.
Варто підкреслити, що у столиці нині зимно – на вулиці мінусова температура, але Дід Мороз та його "онучки" не бояться морозу. Відео оприлюднили в телеграм-каналі KIEVMAP.
На кадрах видно як напівроздягнуті красуні у костюмах снігурок розгулюють центром міста, танцюють й дарують подарунки перехожим. Люди приголомшені, але від презентів не відмовляються – адже це цукерки й пляшки, ймовірно з ігристим вином.

Зі снігуроньками Дід Мороз. Він, щоправда, не схожий на типового казкового героя й улюбленця всіх дітей – цей представник сантаклаусів худорлявої статури й теж показує оголені частини свого тіла.
Варто підкреслити, що снігуроньки носять захисні масочки.
Після того, як подарунки закінчилися, вони станцювали запальний танець біля входу в метрополітен.