Швейцарія спростить працевлаштування для українських біженців
Підготувати проєкт консультацій з цього питання вже доручено Міністерству юстиції та поліції. >>
Лавка кольору крові (La Panchina Rossa) Ірини Маляренко у лікарні Пеллегріні (Pellegrini) в Неаполі.
Українка Ірина Маляренко, яка померла від побоїв у Неаполі в ніч на 1 березня 2020 року, була визнана жертвою фемініциду – вбивства жінок через їхню стать.
Відтак, Неаполь присвятив червону лавку пам’яті Ірині Маляренко.
Як інформує «Україна молода», про це повідомила ректорка Української газети в Італії Маріанна Сороневич.
«Ірині було лише 39 років. Вона є мамою для трьох діток 15, 13, 7 років, з якими жила на вулиці Де Гаспері в історичному центрі Неаполя. Її госпіталізували 18 лютого із внутрішньою кровотечею, спричиненою побоями, які значно пошкодили її печінку та селезінку. Жінка була при свідомості і звинуватила у скоєному чоловіка, із яким жила», - написала Маріанна Сороневич у Facebook.
За її словами, після 10 днів агонії Ірина померла, з 29 на 1 березня 2020, через значні пошкодження внутрішніх органів.
Її визнано жертвою фемініциду– гендерно обумовленого вбивства, коли жертву вбивають лише тому, що вона жінка.
Ірина померла у лікарні Пеллегріні (Pellegrini), тому адміністрація ASL Napoli1 Centro вирішила встановити червону лавку саме там.
«Лавки кольору крові (“La Panchina Rossa”), присвячують в Італії жінкам, які стали жертвами насильства. Вони символізують порожнечу, яку залишає жінка, що померла від фемініциду. Їх встановлюють у громадських місцях, щоб привернути увагу суспільства до цього злочину», - наголошує пані Сороневич.
Лавку було інавгуровано в п'ятницю, 26 червня, о 10-й годині ранку, в присутності директора Asl Napoli 1 Ciro Verdoliva, матері та дочок Ірини, члена регіональної ради з комісії з охорони здоров’я Франческо Еміліо Борреллі, який з самого початку був близьким та підтримував сім'ю.
«Якщо вам доведеться бути в лікарні Пеллегріні в Неаполі, за адресою Via Portamedina alla Pignasecca, 41, 80134 Napoli NA, зупиніться коло цієї лавки та згадайте Ірину», – зазначила Сороневич.
Підготувати проєкт консультацій з цього питання вже доручено Міністерству юстиції та поліції. >>
Тоді як на другому місці – право на свободу та особисту недоторканність. >>
Близько 192 тисяч громадян України наразі працевлаштовані та сплачують соціальні податки. Крім того, понад 48 тисяч осіб працюють неповний робочий день >>
Рішення про продовження тимчасового захисту до 4 березня 2026 року для понад 4 мільйонів українців, які тікають від російської агресії Рада ЄС ухвалила у вівторок, 25 червня. >>
Червень — місяць, який традиційно вважають періодом боротьби за права ЛГБТК+ спільноти. >>
Відома полтавська адвокатка Світлана Ярошенко консультує військових та їхніх близьких на волонтерських засадах. >>