Стара «кругломорда» електричка їздить по всій Україні. Блогер-залізничник — про залаштунки своєї роботи
Виявляється, я з Васею їздила по гриби. Я — як пасажирка електрички, а він — як машиніст електропотяга, що курсує між Полтавою й Кременчуком. >>
Селфі з прапором в окупованому Луганську. Травень 2016 року.
Міністерство закордонних справ започаткувало новий проект "Селфі з прапором" до Дня Державного Прапора України, який відзначається 23 серпня. Для участі в проекті треба опублікувати у соцмережах фото з прапором у своєму улюбленому місці в межах нашої держави.
Про це МЗС повідомило у Facebook в понеділок.
"Друзі, настав час відпусток! І традиційно до Дня Державного Прапора України 23 серпня МЗС запускає новий проект "#SelfieWithFlag", - йдеться у повідомленні.
Українські дипломати нагадують що минулого року запрошували наших співгромадян сфотографуватися з прапором України за кордоном.
"Цього року ми пропонуємо вам наступне: ми впевнені, що у кожного українця є свій улюблений затишний куточок і в Україні. Тому, друзі, беремо державний прапор і вирушаємо підкорювати прекрасні куточки та міста нашої Батьківщини", - зазначили автори ідеї.
Для участі у проекті слід опублікувати фото з прапором у своєму улюбленому місці в межах України на своїх акаунтах Facebook, Twitter та Instagram, додавши хештег #SelfieWithFlag або #СелфізПрапором.
У День Державного Прапора 23 серпня найкреативнішіі та захоплюючі світлини будуть опубліковані на всіх сторінках соцмереж МЗС, а фото-переможець стане обкладинкою акаунтів МЗС у соціальних мережах до кінця літа.
Виявляється, я з Васею їздила по гриби. Я — як пасажирка електрички, а він — як машиніст електропотяга, що курсує між Полтавою й Кременчуком. >>
Терпіти війну готові 63% українців стільки, скільки буде необхідно, ще 1% кажуть, що готові терпіти близько року. >>
Спеціалізований молодіжний військово-патріотичний вишкіл «Воїн-Вовкулака» відбувся на Київщині під патронатом Командування Сил Спеціальних операцій ЗСУ. Він об’єднав молодь Київщини для триденної інтенсивної та практичної підготовки. >>
Українську мову офіційно включили до навчальної програми в державних школах бразильської Куритиби. >>
«Чорна п’ятниця» (Black Friday) — давно не п’ятниця, а цілий «чорний тиждень». >>
Катастрофічна нестача педагогів «накрила» школи України: такі проблеми є у 40% закладів освіти. >>