Президент України Володимир Зеленський жорстко відповів на питання журналіста «УП» Романа Кравця про те, як глава держави оцінює ефективність команди Банкової з «5-6 менеджерів».
Як інформує Україна молода, про це Зеленський сказав під час пресконференції у Києві у вівторок.
Зокрема, згадуючи про одіозного заступника голови Офісу президента Олега Татарова, очільник держави відповів, що той разом з нинішнім головою СБУ Василем Малюком вбивав чеченців у Києві.
За його словами, раніше під час спілкування з журналістами у режимі "оф рекордс" (без запису і поширення) він розповідав інформацію про Татарова, яку знають "і Сполучені Штати Америки і всі". Тому не сподівався, що це питання знову прозвучить публічно.
«Що стосується Татарова… на «офреці», я сказав вам про Татарова. Я повторюю. Це знають і Сполучені Штати і всі. Олег Татаров разом з Василем Малюком вбивали чеченців в Україні в Києві, поки ви тут не були.
Замало? Вигнати його, щоб його вбили росіяни?», - нагнівався президент.
Він також заявив, що вважає своєю командою не лише посадовців Офісу, але й «усіх, хто захищає Україну: Оборонно-промисловий комплекс, Генштаб ЗСУ, головкома, Міноборони, урядовців і тд».
За його словами, Україна продовжує розвивати свій військово-промисловий комплекс і вже створила свою першу балістичну ракету.
«Які ще є напрацювання України? Ну, думав, що рано про це говорити, але… Було випробування – позитивно – першої балістичної української ракети. Я з цим вітаю наш ВПК», - сказав Зеленський і додав, що більше про ракету розповісти не може.
На його думку, суспільство тепер зможе оцінити "наших людей, які 24/7 працюють на оборонних підприємствах".
Нагадаємо, на початку повномасштабного вторгнення українська розвідка повідомляла про знищення чеченських підрозділів, метою якого була ліквідація президента Зеленського. Інших підтверджень цієї інформації не було.
Нагадаємо, рік тому західні ЗМІ писали, що попри численні обвинувачення у корупції заступник голови ОП Олег Татаров залишається на посаді, бо потрібен президентові Зеленському для впливу на розгалужену правоохоронну систему України.
Навіть зважаючи на демографічну катастрофу, виїзд мільйонів українців за кордон і потребу інтеграції нашої діаспори, прийняти легалізацію множинного громадянства, не можна було підтримувати цей законопроєкт у такому вигляді. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>
Обраний президент США Дональд Трамп після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським і на тлі новин про повалення режиму Башара Асада в Сирії, заявив про бажання Києва укласти угоду і «зупинити божевілля». >>
Указ, який вводить санкції проти тієї частини влади Грузії, яка відповідальна за проросійський курс країни і розгін проєвропейських протестувальників, у четвер, 5 грудня, підписав Президент України Володимир Зеленський >>