Крим у вогні. Визволення чи лише підготовка?
Крим перестав бути вітриною російської імперії. Він поволі стає її найдорожчим тягарем. >>
Добровольці заявили, що готові спілкуватися з кожним, хто виявить бажання обернути зброю на Кремль. (Фото: Телеграм Легион «Свобода России»)
Здаватися в полон з можливістю переходу на бік ЗСУ, закликають російських військових добровольці з легіону "Свобода Росії", які воюють на боці України.
Як інформує УМ, про це 16 серпня повідомив легіон "Свобода Росії" у Телеграм.
"Ваші політруки, сидячи в теплому тилу, наполегливо рекомендують не здаватися в полон, а підірватися на своїй же гранаті. Але солдати РФ сотнями ігнорують злочинний наказ, обираючи жити, а не загинути за нову медальку полкана або черговий особняк Герасимова.
Це рішення - здорова альтернатива бездумній смерті.
Закликаємо всіх військовослужбовців ЗС РФ добровільно здаватися в полон ЗСУ, як це зробили ваші товариші. А для тих, у кого є бажання продовжити воювати за нормальне майбутнє для Росії - залишається залізна опція приєднатися до легіону, - сказано у зверненні легіонерів..
Добровольці заявили, що готові спілкуватися з кожним, хто виявить бажання обернути зброю на Кремль.
Як повідомляла УМ, на Курщину рф перекинула кілька бригад з окупованих територій України.
Крим перестав бути вітриною російської імперії. Він поволі стає її найдорожчим тягарем. >>
З кожним днем усе складніше зрозуміти, де закінчується політика і починається «палата номер шість». >>
На саміті у Франції лідери країн G7 узгодили спільну заяву, в якій пообіцяли посилити військову підтримку України та санкції проти рф. >>
Ну що ж, війни продовжують відкривати нам чергові цинічні рівні геополітичних маніпуляцій. >>
Президент Зеленський, посилаючись на дані розвідки, заявляє, що невдоволення росіян правителем Кремля Володимиром Путіним продовжує зростати, а рівень підтримки правлячої партії "Єдіная росія" — падати. >>
Заочно засуджено до 15 років ув'язнення із позбавленням військового звання "віцеадмірал" колишнього першого заступника командувача ВМС ЗСУ, віцеадмірала Сергія Єлісєєва. >>