Дві паралелі однієї війни. Хто першим розгадає прізвища ляльководів?
Тиждень за тижнем, місяць за місяцем, рік за роком ми не отримуємо навіть натяків на мир, а лише — докази того, чому війна ще триватиме. >>
Олімпійське селище у Сен-Дені відвідав Макрон. (lemonde.fr)
Президент Франції Емманюель Макрон сподівається, що Олімпіада у Парижі стане моментом "політичного перемир'я" на тлі спроб сформувати новий уряд після дострокових виборів.
Як інформує Україна молода, про це Макрон сказав журналістам під час візиту в олімпійське селище у Сен-Дені, передає Le Monde у понеділок.
Оскільки Олімпійські Ігри стартують вже цієї п’ятниці, президент Франції розповів про "спортивне свято" у поєднанні з "олімпійським і політичним перемир'ям".
"Саме Ігри будуть в центрі життя країни, і світ буде у Франції завдяки їм", – сказав Макрон.
При цьому, він не уточнив, чи йдеться про те, що він не призначатиме нового прем'єр-міністра раніше закінчення Олімпіади.
Водночас в оточенні президента Франції уточнили, що призначення прем'єр-міністра замість Габріеля Атталя малоймовірне до Олімпіади, "якщо не станеться колосальне прискорення" переговорів.
Перед цим очільниця Європейського кліматичного фонду Лоранс Тубіана, яку частина сил з лівого блоку "Новий народний фронт" пропонувала на посаду прем’єр-міністра Франції, відмовилась висувати свою кандидатуру.
Кандидатуру Лоранс Тубіана запропонували соціалісти, "зелені" і комуністи. Водночас найбільша партія з блоку лівих, "Нескорена Франція", заявила, що не хоче бачити кандидата від "громадянського суспільства", і наполягає, що це має бути їхній представник.
Як повідомляла "УМ", на День взяття Бастилії у Парижі 14 липня військовий парад поєднали з естафетою олімпійського вогню.
Тиждень за тижнем, місяць за місяцем, рік за роком ми не отримуємо навіть натяків на мир, а лише — докази того, чому війна ще триватиме. >>
Польща 15 серпня влаштувала найбільший військовий парад у своїй історії. >>
На фоні того, як заявляє президент Зеленський, Україна немає чим відбивати балістику, і він цим, схоже, особливо не переймається, очікується ще одна загроза з ерефії. >>
Також він утримається від зустрічей із протестувальниками, які вимагають його поновлення на посаді. >>
Коментуючи інцидент з російською ракетою, що впала у Люблінському воєводстві, Польський прем'єр Дональд Туск зазначив, що немає підстав, що саме Польща була її ціллю. >>
Президент України Володимир Зеленський і американський лідер Дональд Трамп у вівторок, 28 липня, зустрілися в Білому домі: головні теми перемовин — посилення української протиповітряної оборони та питання мирного врегулювання війни. >>