Копієчка для прокурора: про «Держбюджет виживання»
«Якщо в країні бродять грошові знаки, то мають бути люди, в котрих їх дуже багато», — так казав відомий персонаж, авантюрист Остап Бендер із «Золотого теляти» Ільфа та Петрова. >>
Рустем Умєров дослухається до трьох радників і покладається на трьох помічників. (facebook.com/rustemumerov.ua)
Міністерство оборони оприлюднило прізвища помічників та радників патронатної служби очільника відомства Рустема Умєрова. Загалом їх шестеро.
Як інформує Україна молода, про це йдеться у відповіді Міноборони на інформаційний запит "Суспільного".
Зазначається, що помічниками міністра оборони Рустема Умєрова є:
1. Нікіта Нікітенко – начальник Патронатної служби – помічник міністра оборони України.
З 2019 до 2022 він був головним консультантом депутатської фракції ПП "Слуга народу". З 2022 року – головний консультант, пізніше директор Департаменту регіональної мережі ФДМУ – в.о. керівника апарату Фонду держмайна України.
Пан Нікітенко відповідальний за координацію роботи структурних підрозділів МОУ та підготовку та організацію заходів за участі міністра оборони.
2. Алі Бекіров – до 2014 року проходив службу у 204 бригаді тактичної авіації, м. Севастополь, Бельбек. Після окупації Криму та виходу підрозділу продовжив військову службу у Миколаєві. У 2014 році брав участь в АТО.
На початку повномасштабного вторгнення виконував бойові завдання у складі підрозділів Сил оборони Харкова.
В Міноборони він відповідальний за напрямок військової освіти і підготовки, комунікацію з військовими підрозділами та органами військового управління.
3. Ігор Вітковський, полковник ЗСУ – проходив службу в батальйоні РЕБ, командно-розвідувальному центрі 13 армійського корпусу, оперативному командуванні "Захід", Головному управлінні логістики Генштабу ЗСУ, Оперативній групі ЗСУ при Групі сприяння безпеці України. Брав участь в АТО.
В Міноборони здійснює координацію та налагодження процесу залучення міжнародної військової допомоги.
Радники Патронатної служби Міністра оборони:
1. Діана Давітян – з 2015 по 2018 рік працювала кореспонденткою в журналі "Фокус". З 2019 до 2020 року – прессекретарка прем’єр-міністра України, в наступні 2 роки помічниця-консультантка нардепа Рустема Умєрова.
В Міністерстві оборони відповідальна за комунікації та міжнародну взаємодію.
2. Олександр Козенко – з 2020-2023 роки працював радником керівника Офісу президента України.
З листопада 2023 року є радником міністра оборони України. В Міноборони займається питаннями розвитку державної авіації.
3. Кирило Тимошенко – з травня 2019 по січень 2023 років обіймав посаду заступника керівника Офісу президента.
З березня 2024 року призначений штатним радником міністра оборони України.
В Міноборони він є відповідальним за медіа та комунікації, координацію інформаційної політики в МО та підпорядкованих міністерству структурах, а також побудову єдиної інформаційної повістки в Силах оборони України на час дії воєнного стану.
"Помічники/радники міністра оборони України у воєнний час виконують завдання, визначені міністром оборони України", – йдеться у відповіді на запит.
У Міноборони також зазначили, що посадовий оклад радників міністра оборони у 2024 році становить 17 865 грн.
Як повідомляла «УМ», нещодавно стало відомо, що скандальний колишній заступник голови Офісу президента Тимошенко працює радником міністра оборони Умєрова.
За неофіційними даними, Тимошенко опікуватиметься темою будівництва фортифікацій. До російського вторгнення у 2022 році він курував стратегічну програму влади "Велике будівництво", на яку витрачали величезні суми грошей. Тож під критику щодо їхніх витрат потрапляв і сам Тимошенко.
«Якщо в країні бродять грошові знаки, то мають бути люди, в котрих їх дуже багато», — так казав відомий персонаж, авантюрист Остап Бендер із «Золотого теляти» Ільфа та Петрова. >>
Раніше переобратися після паузи в один термін вдавалося лише одному президенту США — це був Гровер Клівленд (президент у 1885−1889 та 1893 -1897 роках). >>
Підбиваючи підсумки операції у Курській області в Генштабі ЗСУ повідомили, що російські війська на цьому напрямку втратили понад 20 тисяч військових вбитими та пораненими. >>
На пʼяти полігонах Східного військового округу Збройних сил росії проходить підготовку військовий контингент КНДР чисельністю до 12 тисяч військовослужбовців. >>
Систему зміни управління ЗСУ найближчим часом на зустрічі із міністром оборони Рустемом Умєровим обговорить Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. >>
Книгу «Моя війна» написав колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол у Великій Британії Валерій Залужний — вона стане першою в трилогії. >>