Залужний розніс у прах систему виробництва зброї в Україні

11:35, 02.02.2024
Залужний  розніс у прах систему виробництва зброї в Україні

Валерій Залужний: "Ми залишаємося обмеженими недосконалістю нормативно-правової бази в нашій країні".

Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний акцентує увагу на частковій монополізації оборонної промисловості та недосконалості законодавства, які призводять до проблем із виробництвом зброї в Україні.

 

Як інформує УМ, про це заявив Залужний в колонці для СNN.

 

"Запаси ракет, перехоплювачів ППО та боєприпасів для артилерії у наших партнерів вичерпуються через інтенсивність бойових дій в Україні, а також через глобальний дефіцит паливних зарядів.

 

Росія, беручи до уваги те, як події на Близькому Сході відволікають міжнародну увагу, може спробувати спровокувати подальші конфлікти в інших регіонах. Слабкість режиму міжнародних санкцій означає, що Росія, у партнерстві з деякими іншими, все ще здатна розгортати свій військово-промисловий комплекс для ведення війни на виснаження проти нас.

 

...Ми залишаємося обмеженими недосконалістю нормативно-правової бази в нашій країні, а також частковою монополізацією оборонної промисловості. Це призводить до вузьких місць у виробництві – наприклад, боєприпасів, – що ще більше поглиблює залежність України від союзників у питаннях постачання", - сказав, зокрема, Залужний.

 

Залужний вважає, що Україна має "визнати значну перевагу, яку має ворог у мобілізації людських ресурсів, і те, як це співвідноситься з нездатністю державних інституцій в Україні підвищити рівень укомплектованості наших Збройних сил без застосування непопулярних заходів".

 

Нагадаємо, що в колонці Залужний окреслив три головні цілі, на яких треба зосередити зусилля у війні проти російської агресії, а також заявив, що перед Збройними силами стоїть виклик щодо створення абсолютно нової державної системи технологічного переозброєння.

 

Як повідомляла УМ, Зеленський пригальмував звільнення Залужного через розголос у ЗМІ.