Війна може вийти за межі Сходу і Півдня – Наєв

17:55, 26.11.2023
Війна може вийти за межі Сходу і Півдня – Наєв

Сергій Наєв з бійцями. (facebook.com/serhiynaiev)

Війна рф проти України може знову вийти за межі Сходу і Півдня нашої країни, якщо росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, а Україна відчуватиме зменшення допомоги з боку партнерів.

 

Як інформує УМ, про це сказав Командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв в інтерв'ю ABC News

 

"Ми розуміємо, що зараз відбувається війна ресурсів. Російська Федерація отримує свої ресурси за допомогою Вісі зла – це Північна Корея, це Іран. А ми за допомогою наших партнерів, отримуючи від них засоби протиповітряної оборони, протистоїмо Російській Федерації їхніми ресурсами.

 

Треба розуміти, що скорочення допомоги дійсно вдарить по нашій обороноздатності. Але ми будемо боротися тим, що маємо", - сказав генерал.

 

Наєв попередив, що, якщо Росія продовжить нарощувати виробництво озброєнь і технологічно вдосконалюватися за допомогою своїх союзників, війна може знову вийти за межі Сходу і Півдня.

 

"Ми готуємося до цього. Ми будуємо оборону, ставимо міни, тренуємо наші війська", - сказав командувач.

 

Видання зазначає, що, за даними ГУР Міноборони, за останні два місяці росія випустила понад 800 безпілотників над територією України, тримаючи в запасі близько 870 крилатих і балістичних ракет для масштабних атак на енергетичну інфраструктуру країни.

 

"Технологія має вирішальне значення. Ціль, на яку за старими радянськими технологіями потрібно було витратити 100 снарядів – за допомогою західних технологій потрібно набагато менше, і вона вимірюється цифрами до десяти, тому технологія завжди переважує кількість. І я ще раз підкреслю, що ця допомога для нас дуже і дуже важлива", – сказав Наєв.

 

Нагадаємо, що Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв'ю The Economist заявив, зокрема, що ситуація на фронті зайшла у глухий кут, коли жодна зі сторін не може просуватися, бо однаково технологічно оснащена. Йому це нагадує події Першої світової війни.

 

У свою чергу президент Володимир Зеленський заявив, що не вважає ситуацію на фронті патовою і що Україна не буде вести переговори з росією.

 

Як повідомляла УМ, Таврійський напрямок: рашисти збільшили кількість штурмових та авіаударів.