Путін тримає Трампа за Фаберже. Українське розчарування паризькими перемовинами
Великдень, як і 100 днів президентства Трампа, промайнули, а реального прогресу на горизонті так і не видно. >>
Девід Кемерон був відсутній на політичній арені понад сім років (witter.com/David_Cameron)
Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон офіційно призначений новим міністром закордонних справ королівства у понеділок, 13 листопада.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє уряд Великої Британії.
Водночас сам Кемерон заявив, що прем'єр-міністр Ріші Сунак попросив його очолити МЗС, і він з радістю погодився.
«Ми стикаємося з низкою складних міжнародних викликів, включаючи війну в Україні та кризу на Близькому Сході. У цей час глибоких глобальних змін для країни важливо підтримувати наших союзників, зміцнювати наше партнерство та переконатися, що наш голос почутий.
Хоча останні сім років я був поза передовою політикою, я сподіваюся, що мій досвід – як лідера консерваторів протягом одинадцяти років і прем’єр-міністра протягом шести – допоможе мені допомогти прем’єр-міністру впоратися з цими життєво важливими викликами», - написав Девід Кемерон у соцмережах.
На його думку, «Ріші Сунак є сильним і здібним прем’єр-міністром, який демонструє зразкове лідерство у важкий час», хоча новий міністр погоджується не з усіма рішеннями уряду.
Зауважимо, що попереднього очільника МЗС Джеймса Клеверлі призначили міністром внутрішніх справ замість Суелли Бравермен.
Пані Браверман звільнили з посади міністра внутрішніх справ після її резонансної статті, у які вона звинуватила лондонську поліцію в упередженості на користь пропалестинських протестів.
Тоді як Кемерону надали шляхетний титул довічного перства, щоб він міг обійняти посаду у Кабінеті міністрів.
У Британії володарям довічного перства надається титул барона і право на місце в Палаті лордів, якщо вони мають відповідний вік та громадянство.
Саме 13 листопада вранці король Чарльз III схвалив надання Кемерону місця у Палаті лордів, дозволяючи йому повернутися до уряду, незважаючи на те, що він не був обраним членом парламенту.
Нагадаємо, Кемерон був відсутній на політичній арені понад сім років після того, як у липні 2016 року після референдуму про вихід Великої Британії з ЄС залишив посаду прем’єр-міністра.
Великдень, як і 100 днів президентства Трампа, промайнули, а реального прогресу на горизонті так і не видно. >>
Трохи передісторії. Чому ця стаття має таку назву? >>
США готові відмовитись від зусиль досягти миру в Україні, якщо побачаться, що це недосяжна мета заявив Держсекретар США Марко Рубіо кільком журналістам біля трапу свого літака в паризькому аеропорту Ле Бурже. >>
Перший крок до угоди про надра можуть зробити цього тижня Україна та США — планують підписати меморандум про наміри. Тим часом ЗСУ стримують наступи РФ, а Китай постачає зброю росії. >>
Ми знаємо з досвіду різних воєн, що зазвичай найстрашніші, шокуючі речі про війну народ дізнається після її закінчення. >>
Два нові сюжети про співіснування політиків і військових добряче вразили суспільство. >>