Нардеп трьох скликань Андрій Іванчук помер у віці 50 років

10:35, 25.09.2023
Нардеп трьох скликань Андрій Іванчук помер у віці 50 років

Офіційно причини смерті 50-річного депутата не вказують

Народний депутат України з Івано-Франківщини Андрій Іванчук помер на 50-му році життя. У 2019 році він був обраний до Верховної Ради України як самовисуванець від 88 виборчого округу. 

 

Як інформує Україна молода, про це 25 вересня повідомляє пресслужба ВР у Telegram.

 

"Жахлива новина. Сьогодні вночі відійшов у вічність народний депутат України VII, VIII, IX скликань Андрій Іванчук. Мої щирі співчуття рідним та близьким у зв'язку з передчасною смертю. Вічна пам'ять!" – цитує пресслужба ВР спікера Верховної Ради Руслана Стефанчука.

 

Офіційно причини смерті 50-річного депутата не вказують, попередня причина смерті – відрив тромбу. Іванчук помер приблизно о 1.00 у місті Іванковичі (Київська область).

 

Іванчук народився 16 червня 1973 року в Івано-Франківську. Уперше до парламенту він потрапив 2012 року за списком партії "Батьківщина". На позачергових виборах 2014 року Іванчук балотувався до Верховної Ради вже від партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка.

 

2019 року Іванчука обрали до Верховної Ради IX скликання як безпартійного самовисуванця за 88-м округом (Івано-Франківська область). З 6 грудня 2019 року – член депутатської групи "Довіра", а до цього – позафракційний.

 

У VII й VIII скликаннях парламенту Іванчук очолював комітет з питань економічної політики. У IX скликанні входив до складу комітету з фінансів, податкової та митної політики, у структурі якого очолював підкомітет із питань банківської діяльності, монетарної стабільності, взаємодії з Національним банком України та захисту прав споживачів фінансових послуг.

 

Як повідомляла УМ, колишній голова Херсонської області Геннадій Лагута помер у ніч на 17 вересня.