На засіданні Радбезу ООН Кислиця поіменно назвав генералів КНДР прибулих в рф, фото
На пʼяти полігонах Східного військового округу Збройних сил росії проходить підготовку військовий контингент КНДР чисельністю до 12 тисяч військовослужбовців. >>
Вадим Денисенко пропонує зберегти українску націю шляхом створення концтабору. (facebook.com/vadym.denysenko.1)
Керівник Інституту майбутнього, колишній народний депутат Вадим Денисенко, якого ЗМІ також називають радником міністра внутрішніх справ, закликає заборонити чоловікам виїздити з України навіть після війни.
На його думку, така заборона повинна діяти щонайменше три перші роки після Перемоги.
Як інформує Україна молода, свої фантазії та міркування Вадим Денисенко висловив у соцмережах у неділю.
«Я впевнений, що навіть після війни потрібно продовжити заборону виїзду чоловікам за кордон ще, як мінімум, на 3 роки. Інакше ми просто не збережемося як нація», - аргументує колишній журналіст та парламентар.
Ще й додав: «P.s окремо хочу наголосити: чи мають бути законні способи виїзду (на лікування, в тому числі ПТСР, для військових, особливо тих, які пройшли бойові дії - повинні мати право на відпустку за кордоном, відрядження і т.д)? Звичайно так. І це має бути чітко прописано в законодавстві.
Але одним махом відкрити кордони, як це було до 24.02.22 - це означає втратити плюс мільйон. Зараз за кордоном близько 7 млн людей, повернеться половина. Всі ті, хто пише про комплексні заходи по поверненню - лукавлять. Ніяких реальних комплексних заходів нема і не буде. На жаль».
Під постом Денисенка чимало користувачів різко розкритикували «маячню» автора та нагадали йому про права людини, свободу пересування, про безвіз, а не «безвиїзд» тощо.
Тоді як у департаменті комунікацій МВС заявили, що відповідні висловлювання пана Денисенка стосовно заборони виїзду чоловікам за кордон – це виключно його особиста думка.
«Прохання не вважати це позицією МВС України. На численні запити журналістів повідомляю офіційно: Вадим Денисенко не є радником Міністра внутрішніх справ», - зазначила речниця МВС України Марʼяна Рева.
Через різке суспільне обурення Денисенко у новому пості дещо підкорегував свою позицію: мовляв, варто вести мову не про заборону, а обмеження виїзду за кордон.
«Давайте чесно скажемо собі, якщо не буде таких обмежень, в кращому випадку, протягом наступного десятиліття сюди буде завезено 2-3 млн жителів Азії. Тобто, мінімум, 7-8% населення України будуть вихідцями з тих широт а за 20 років всі 15-17%», - веде далі свою «пісню» колишній законотворець.
А також міркує про закон: «Про права людини, які стали активно обговорювати, я чув і тоді, коли нинішня заборона була введена. Ми маємо просто дати відповідь на одне питання: ми за права людини чи за збереження нації. Якщо хочете більш пафосно: ми за те, щоб все було як до 24.02.22 чи будемо будувати Ізраїль?».
Вадим Денисенко підтвердив, що перестав бути радником міністра внутрішніх справ в січні 2023 року, коли загинув Денис Монастирський.
Як повідомляла "УМ", два місяіц тому міністр внутрішніх справ Ігор Клименко влаштував подібний скандал: він заявив, що чоловіків, які незаконно виїхали з України під час воєнного стану, треба покарати, ухваливши відповідний закон. Правозахисники дещо охолодили запал міністра, нагадавши тому, що закон не має зворотньої сили.
На пʼяти полігонах Східного військового округу Збройних сил росії проходить підготовку військовий контингент КНДР чисельністю до 12 тисяч військовослужбовців. >>
Україна просила забезпечити її далекобійним озброєнням, зокрема, далекобійними крилатими ракетами Tomahawk, але це була конфіденційна інформація між Україною і Білим домом >>
Систему зміни управління ЗСУ найближчим часом на зустрічі із міністром оборони Рустемом Умєровим обговорить Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. >>
У понеділок, 28 жовтня, увечері тисячі людей зібрались під парламентом Грузії у Тбілісі на акцію протесту проти оголошених результатів парламентських виборів. Учасники протесту перекрили прилеглий проспект Руставелі. >>
Одразу після закінчення війни.в Україні відбудуться вибори. >>
Для ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду Україна зробила останній формальний крок, передавши на зберігання ратифікаційну грамоту. >>