Стратегія безпеки чи стрес-тест? «Втомлений гарант» світопорядку вмиває руки
Документ ухвалено 4-5 грудня 2025 року як офіційну Національна стратегія безпеки (National Security Strategy) другої адміністрації Трампа. >>
Олексій Резніков та його нові заступники під час зустрічі з послами G7. (facebook.com/reznikovoleksii)
Міністр оборони Олексій Резніков заявляє, що оолюване ним оборонне відомство «перетворюється» на Міністерство контрнаступу.
Як інформує Україна молода, про це Резніков заявив під час зустрічі з послами G7 (Великої сімки), на якій він представив своїх нових заступників.
«Зустрівся з послами G7. Говорили про ситуацію на фронті і про зміни у нашому Міністерстві. Про те, як перетворюємо Міністерство оборони на Міністерство контрнаступу. Про НАТО і про зброю. Представив нових заступників: Олександра Павлюка, Андрія Шевченка та Віталія Дейнегу», - написав Олексій Резніков у соцмережах в ніч на четвер.
Міністр оборони додав: «Будуємо міністерство з ефективним управлінням уже зараз – на шляху до Перемоги. Це потрібно для успіху наших воїнів сьогодні та для надійного світу завтра».
На його думку, завданням минулого року було вижити, а завданням цього є максимально наблизити перемогу, створити для неї всі можливі умови.
Як повідомляла «УМ», Міністерство оборони та Генштаб ЗСУ вирішили вдосконалити та оптимізувати роботу ТЦК СП (колишніх військкоматів) після низки ганебних скандалів мобілізаційної кампанії в Україні.
В першу чергу йдеться про законодавчі права мобілізованих, які системно порушуються працівниками ТЦК СП й навіть не уповноваженими для роздачі повісток представниками рот охорони.
Документ ухвалено 4-5 грудня 2025 року як офіційну Національна стратегія безпеки (National Security Strategy) другої адміністрації Трампа. >>
Ексміністра оборони, нардепа від Партії регіонів, генерала армії у відставці Олександра Кузьмука, звільнили з посади позаштатного радника командувача Сил територіальної оборони ЗСУ. Там додали, що Кузьмук обіймав посаду з 14 жовтня 2022 року. >>
Чи всі люди хочуть миру? Ні, лише ті, хто справді знає, що таке війна. >>
Унікальний статус "Розширеного партнерства" з Об’єднаними експедиційними силами (JEF) отримала Україна – вперше такий статус надано державі, що не є членом об’єднання. >>
Після пів року ескалації тарифів і взаємних погроз лідери США й КНР провели першу очну зустріч у другий термін Трампа — у корейському Пусані. >>
Верховний Головнокомандувач зустрівся з нашими воїнами на пункті управління 1-го корпусу Національної гвардії України "Азов", який разом із суміжними підрозділами веде оборону на Добропільському напрямку. >>