Українські військові не приймуть ніяких перемовин чи домовленостей – Залужний

22:47, 14.11.2022
Українські військові не приймуть ніяких перемовин чи домовленостей – Залужний

Мета ЗСУ - звільнити всю українську землю від російської окупації. (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний запевняє, що захисники України будуть боротися з ворогом, доки стане сил. Адже їхня мета – звільнити усю Україну від російських окупантів.

 

Тому ЗСУ не приймуть жодних перемовин чи компромісних рішень.

 

Як інформує Україна молода, про це Залужний сказав у телефонній розмові з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, про що повідомив на сторінках Головнокомандувача ЗСУ в соцмережах.

 

«Запевнив, що ми будемо боротися, доки стане сил. Наша мета - звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов.

 

Українські військові не приймуть ніяких перемовин, домовленостей чи компромісних рішень. Умова для переговорів одна - росія має залишити всі захоплені території», - наголосив «залізний» генерал.

 

Також Головнокомандувач ЗСУ розповів генералу Міллі про оперативну обстановку та першочергові потреби Сил оборони.

 

За його словами, ситуація на фронті стабільна та контрольована.

 

«Ми уважно відслідковуємо дії противника на кордоні з республікою білорусь і будуємо надійний щит для захисту України з півночі.

 

Сили оборони, попри шалений опір окупаційних військ, продовжують наступальні дії на Харківському напрямку.

 

Ворог активно атакує на рубежах Білогорівка-Соледар-Бахмут-Майорськ та Авдіївка-Опитне-Водяне-Піски-Мар‘їнка-Павлівка, але успіху не має. Ми тримаємо оборону завдяки стійкості наших передових підрозділів та боєздатним резервам.

 

На Херсонському напрямку проводимо стабілізаційні дії та укріплюємо рубежі оборони», - повідомив Залужний американському колезі.

 

За його словами, Генеральний штаб ЗСУ продовжує концентрувати зусилля на досягненні стратегічних завдань із стабілізації обстановки у визначених операційних зонах, ведення подальших наступальних дій з метою деокупації всієї країни та недопущення прориву противника на ділянках ймовірного наступу.

 

Він також подякував пану Міллі «за все, що Американський народ та особисто генерал Міллі роблять для нас, і за високу оцінку дій Збройних Сил України».

 

 

Як повідомляла «УМ», колишній командувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес вважає, що ЗСУ можуть звільнити такі ключові міста, як Мелітополь та Маріуполь до січня 2023 року, після чого розпочнеться звільнення Криму.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому путін просить мирних переговорів з Україною.