Данілов – пропагандистам: «Наші чарівні Оксани плюватимуть на собачі могили росіян»

11:14, 05.11.2022
Данілов – пропагандистам: «Наші чарівні Оксани плюватимуть на собачі могили росіян»

Данілов у своїй відповіді Симоньян описав картину майбутнього Росії – «дрімучого смітника і окраїни Азії»

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов гостро відреагував на допис російської пропагандистки Маргарити Симоньян.

 

У ньому вона прогнозує налагодження відносин Росії та «денацифікованої» України. Мовляв, колись російські "чоловіки знову звертатимуть шиї, задивляючись на чорнобрових Оксан" у Києві.

 

Як інформує Україна молода, про це Данілов написав на сторінці Фейсбуку.

 

Він описав справжню картину майбутнього Росії – «дрімучого смітника і окраїни Азії».

 

«Симонян, читайте і слухайте уважно, я вам намалюю справжню картину вашого майбутнього, правда без надії на просвітлення в вашій хворій безумством макітрі. Наші чарівні Оксани будуть плювати на собачі могили ваших чоловіків, які лежатимуть зі звернутими шиями або без них, зі скляними від застиглого навіки страху очима, намилувавшись красою української землі. А башкирські, рязанські, якутські та інші вдови будуть заливатися горючими сльозами над похоронками своїх чоловіків і синів, «которым в 20 лет могилы роют», – написав Данілов.

 

Секретар РНБО також відповів і на фантазії Симоньян про те, що у майбутньому нібито з’являться пісня російською та українською мовою про рашистів. Він навів рядки з популярної української пісні-послання ворогу: 

 

«Станеш ти про пекло Господа просити
Та не буде, враже, смерть твоя легкою
Та й у смерті, враже, не знайдеш спокою».

 

«І ми обов‘язково вип’ємо за нашу перемогу і за вічний упокій потворного російського утворення, щоб ніколи ця смердюча російська земля не сміла і подивитися в бік України, замираючи від панічних й істеричних болів, згадуючи жах українських степів, лісів і ланів.

 

А ми будемо спостерігати, як оскаженілі «вагнерівці» та озброєні зеки ґвалтують ваших жінок і вбивають ваших дітей, і так звана Росія буде занурюватися в морок, хаос і справжньої, не придуманої Симоньян громадянської війни. Як буде розвалюватися фейк-федерація, стискаючись до свого природного стану в межах Московії – дрімучого смітника і окраїни Азії.

 

Як те, що колись звалось російською федерацією, буде розлітатися кривавими шматками. Як ви там пишете «С Днем народного единства». Ну що ж, і ми вас хочемо привітати з єдністю – тих, хто вже в чорних целофанових пакетах, і тих, хто до них збирається! Зі святом», – написав Данілов. 

 

Данілов ще до початку повномасштабної війни прогнозував, що росія розпадеться ще за життя нинішнього покоління.

 

Останнім часом він почав говорити, що розпад Росії вже розпочався і ЗСУ допоможе йому завершитися.

 

Як повідомляла УМ, раніше Данілов говорив, що Татарстан та Ічкерія можуть першими звільнитися від колоніальної росії.