Медведчук отримав від ФСБ мільярд на підготовку війни

14:35, 26.07.2022
Медведчук отримав від ФСБ мільярд на підготовку війни

Агенти Кремля заплатили Медведчуку щонайменше 1 млрд доларів за підготовку війни в Украіні

Не менше, ніж 1 млрд доларів отримав народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук від представників спецслужб Росії (ФСБ) на підготовку до війни.
 
За злочинні кошти народний обранець та члени його родини купували рухоме і нерухоме майно.
 
Як інформує Україна молода, про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвалу Львівського апеляційного суду від 20 липня.
 
Відомості контррозвідки СБУ надала суду колишня генпрокурорка Ірина Венедіктова разом із клопотанням про арешт майна Медведчука. У підсумку під арештом опинилися 279 картин, чотири статуетки, 10 годинників, п’ять чашок, келих, піднос, дві вази, графин, дві підставки, два срібних підстаканника, чайник, 31 коробка посуду, залізничний вагон-ресторан із меблями та предметами інтер’єру.
 
В апеляційному суді адвокати Медведчука наполягали на політичному переслідуванні їхнього клієнта, а інформацію контррозвідки СБУ назвали голослівною.
 
Крім цього, захисники заявили, що справу Медведчука неможливо розглядати, коли триває збройний конфлікт між Україною та Російською Федерацією.
 
Апеляція вважала, що суд першої інстанції зробив обґрунтований висновок щодо накладення арешту на майно Медведчука, що визнано речовим доказом.
 
Нагадаємо, що правоохоронці обвинувачують політика у державній зраді у рамках «вугільної справи» – придбання вугілля у терористичних «Л/ДНР» протягом 2014-2015 років.
 
Як повідомляла УМ, 12 квітня СБУ затримала Віктора Медведчука, коли той намагався втекти з України. Того ж дня президент України Володимир Зеленський запропонував Кремлю обміняти Медведчука на полонених українців.
 
Відомо, що Личаківський районний суд Львова арештував 154 об’єкти рухомого і нерухомого майна затриманого Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко.
 
Також правоохоронці вилучили та передали у користування Збройним силам України гелікоптер та літак, якими користувалася родина нардепа, підозрюваного у держзраді, Віктора Медведчука.