Паспортні фантазії путіна: Кулеба закликає світ покарати рф

20:58, 11.07.2022
Паспортні фантазії путіна: Кулеба закликає світ покарати рф

Міністр Дмитро Кулеба вважає, що зараз критично важливо посилити допомогу нашій державі. (facebook.com/dmytro.kuleba)

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликає західних партнерів України відреагувати на так звані «паспортні фантазії путіна» новими санкціями проти росії та збільшенням військової допомоги Україні.

 

Йдеться про черговий нахабний указ путіна про «спрощений порядок надання російського громадянства для українців».

 

Як інформує Україна молода, про це йдеться у заяві МЗС України у понеділок ввечері.

 

«Українським громадянам не потрібне путінське громадянство, а спроби нав’язати його силою приречені на провал. Цей указ нікчемний і свідчить лише про загарбницькі апетити Путіна. Я переконаний, що Збройні Сили України покладуть їм край за належної підтримки партнерів», - наголосив пан Кулеба.

 

Міністр вважає, що зараз критично важливо посилити допомогу нашій державі.

 

«Закликаю партнерів до жорсткої реакції на нові паспортні фантазії Путіна: терміново надати Україні більше важкого озброєння та запровадити нові економічні санкції проти Росії», - підкреслив дипломат.

 

У МЗС України заявили, що паспортизація українських громадян є юридично нікчемною та не матиме правових наслідків для України.

 

«Натомість Росія використовує спрощену процедуру видачі паспортів для затягування зашморгу на шиях мешканців тимчасово окупованих територій нашої держави, змушуючи їх брати участь в злочинній діяльності окупаційних адміністрацій та російської загарбницької армії», - йдеться в заяві.

 

Зауважимо, що 11 липня президент рф владімір путін підписав указ про спрощений порядок надання громадянства росії для всіх українців.

 

Як повідомляла «УМ», Москва робить це не вперше, переслідуючи загарбницьку асиміляційну мету.