Медведчук зі спільниками мріяли за два-три дні захопити Україну – Данілов

12:48, 22.04.2022
Медведчук зі спільниками мріяли за два-три дні захопити Україну – Данілов

"Сірий кардинал" на росії нікому не потрібен. (Фото СБУ)

Нардеп  ОПЗЖист Віктор Медведчук нікому не потрібен у рф, і захоплення України готували точно не під нього. Країну мали очолити військові найвищого рівня.

 

Як інформує УМ, про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив секретар РНБО України Олексій Данілов, коментуючи питання щодо можливості обміну Віктора Медведчука.

 

«На скільки я розумію, росіянам зовсім не потрібен Медведчук. Намагання пані Марченко звертатися до всіх і до вся, що треба зробити обмін, то на сьогодні такого рішення немає. Він дає зараз покази, він розповідає, наскільки мені відомо, все, що там відбувалося, з ким він працював, як він заробляв тощо.

 

Далі, якщо буде можливість і якщо буде для цього потреба поміняти цього покидька, скажімо так, на наших громадян, які знаходяться в полоні, я не бачу тут нічого такого дивного, але спочатку допити, допити і ще раз допити. Щоб ми знали всю «піднаготну», що як відбувалося, хто чим займався, коли це було. Те, що це був агент рф на нашій території, це вже не є ні для кого якоюсь таємницею», - заявив Данілов.

 

На його думку, Медведчук діяв не один, у нього є багато спільників, які мріяли за два-три дні захопити Україну.

 

«Вони мріяли, що вони за два-три дні займуть нашу країну, деякі люди з великими погонами мали очолити уряд, мали очолити всі наші інституції. Це були військові найвищого рівня», - повідомив Данілов, додавши, що йдеться про громадян України.

 

За його словами, росіяни "точно не під Медведчука готували нашу країну" - він мав бути "сірим кардиналом".

 

Як повідомляла УМ, затриманий СБУ народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук звернувся до Президента України та президента рф з пропозицією обміняти його на захисників і жителів Маріуполя. Відповіді від рф не було.