Порошенко неочікувано з’явився в ефірі оновленого каналу «Рада»

12:04, 16.12.2021
Порошенко неочікувано з’явився в ефірі оновленого каналу «Рада»

Порошенко дав прочуханки в прямому ефірі оновленого телеканалу "Рада" за перешкоджання роботі народних депутатів. (Фото: скріншот з прямого ефіру)

Лідер «Європейської солідарності» , п’ятий президент України, Петро Порошенко неочікувано зайшов у кадр прямого ефіру телеканалу «Рада» і створив конфліктну ситуацію.

 

Як інформує УМ, про це стало відомо з ефіру парламентського телеканалу 16 грудня

 

Порошенко зайшов до студії, яка розташована в приміщенні парламенту. Там тривав ранковий прямий ефір і розмова з нардепом від "Слуги народу" головою комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим.

 

Він підійшов до ведучих і, стоячи спиною до камери, заявив, що телеканал перешкоджає роботі народних депутатів.

 

Від запрошення сісти за стіл і доєднатись до розмови Порошенко відмовився. Потім політик розвернувся обличчям до камер і заявив уже, що на оновлення парламентського телеканалу було "незаконно витрачені кошти платників податків".

 

Нардеп відмовився від звукового обладнання, яке йому запропонували журналісти, і врешті решт вийшов із кадру.

 

У кулуарах Порошенко роздавав коментарі і пояснив свій вчинок "надмірними емоціями". Політик також заперечив, що канал "Рада" оновлювала та сама команда, що запускала "Прямий".

 

Журналістка "Ради" зазначила, що телеканал готовий надати Порошенку слово та запрошує його в ефір у будь-який зручний для політика час. Лідер "ЄС" подякував, але заявив, що зробить це "коли редакційна політика телеканалу буде відповідати статуту і закону".

 

 

Нагадаємо, що 14 грудня парламентський телеканал "Рада" анонсував оновлення формату – з сучасною парламентською студією та додатковою студією в Кабміні.

 

Перезапуском каналу Рада займається Олексій Семенов, який запускав канали Медведчука та "Прямий".

 

Як повідомляла УМ, Петро Порошенко критикує свого наступника – президента Володимира Зеленського за висловлену ним ідею можливого проведення референдуму про статус Донбасу та навіть Криму.