Згадки про Будапештський меморандум стануть частиною проєкту Українського павільйону на Венеційській бієнале
Нещодавно у Києві представили проєкт Українського павільйону «Гарантії безпеки», який покажуть на бієнале у Венеції. >>
Секретар РНБО Олексій Данілов "напружується" через російську. (Фото: facebook.com/rnbou)
Секретар РНБО Олексій Данілов не побажав відповідати на питання українського журналіста російською мовою, наголосивши, що вона (російська – Ред.) його «напружує» і тому він не зрозумів його.
Реагуючи на реплику журналіста щодо його походження з Луганська, Данілов наголосив, що це тут ні до чого, а кількість патріотів, які були і є у Луганську, "може, не менша ніж у Львові".
Як інформує Україна молода, про це секретар РНБО сказав під час брифінгу у п’ятницю ввечері.
Журналіст спитав російською про кошти, які планують виділити на РБНО у 2022 році.
«Давайте ще раз – не зовсім зрозумів питання. Ви російською розмовляєте. Ще раз давайте», - відреагував пан Данілов.
Після цього журналіст уточнив: "Мені на українську перейти?".
"Ну, я не знаю… Я напружуюся, коли слухаю російську, ну так сталося", - сказав секретар РНБО.
"Я зрозумів. Ну, ви ж з Луганська, ви повинні розуміти…", - не вгамовувався журналіст.
"Ну, послухайте, якщо я з Луганська… Ви думаєте, що в Луганську всі розмовляють російською? Придумали собі таку нісенітницю і зараз її несете по світу", - поставив крапку у мовній дискусії Олексій Данілов.
Серед іншого секретар РНБО повідомив, що під санкції України потраплять усі причетні до проведення "виборів" у Держдуму Росії на окупованих територіях Донбасу та Криму.
Таке рішення ухвалила Рада нацбезпеки і оборони на засіданні 17 вересня.
«Тому усі учасники цього процесу – члени дільничних комісій, агітатори, кандидати, спостерігачі, які – вони будуть під санкціями нашої країни.
Ми сьогодні відпрацювали перший список цих осіб. До усіх без виключення осіб санкції, які є у нас в правовому полі, будуть найближчим часом указом президента застосовані», - повідомив секретар РНБО.
Він також попередив усіх іноземних громадян, які «мають бажання брати участь в цьому фарсі на території Донецької і Луганської області та на території Криму» у якості офіційних спостерігачів під час виборів – усі вони також потраплять під санкції України.
Наразі ж під санкції потрапили 53 члени територіальних виборчих комісій та 33 кандидати у Держдуму РФ.
Зазначається, що цей санкційний перелік доповнюється.
Усі підсанкційні особи не зможуть перетинати кордон України, а також користуватися майном на території нашої держави.
Нещодавно у Києві представили проєкт Українського павільйону «Гарантії безпеки», який покажуть на бієнале у Венеції. >>
У Берліні під час переговорів 15 грудня американські переговірники Стів Віткофф і Джаред Кушнер тиснули на українських представників із вимогою відмовитись від підконтрольної їй частини Донбасу. >>
Перед самітом на Алясці кремлівські «стратеги» кинули чималу армію в район Покровська та Добропілля, аби на тлі кровопролитних боїв виторгувати собі увесь Донбас. >>
У Вашингтоні 18 серпня спочатку відбулися двосторонні перемовини президентів України та Сполучених Штатів — Володимира Зеленського і Дональда Трампа. >>
Коли росія в 2014 році захоплювала Крим і розпалювала війну на Донбасі, кремль мав ілюзію: Донбас може стати важелем тиску, який дозволить торгуватися із Заходом. >>
Публічна суперечка з президентом України Володимиром Зеленським в Овальному кабінеті Білого дому 28 лютого цього року набула глобального значення, бо зачепила фундаментальні основи безпеки, а отже миру й війни у світі. >>