Республіканська партія США: Байден вмикає задню у питанні України

12:10, 18.07.2021
Республіканська партія США: Байден вмикає задню у питанні України

Республіканці вважають, що Байден, під час зустрічі з Меркель, погодився з тим, що Україна не матиме ПДЧ. (Фото з ФБ-сторінки Джо Байдена)

Представники Республіканської партії США неабияк стурбовані тим, що президент США Джо Байден після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель практично погодився з тим, що Україні не слід надавати План дій щодо членства в НАТО.

 

Як передає Україна молода, про це заявив керівник окружного відділення Республіканської партії в Нью-Йорку Борис Пінкус в ефірі телеканалу «Україна 24».

 

«Американці, які кровно зацікавлені в безпеці та процвітанні України, стурбовані насамперед тим, що, на жаль, Європа здає Україну, особливо це було зрозуміло після зустрічі президента Зеленського з Меркель, яка йде з політичної арени. Це перше, а друге — наш президент Байден, що представляє Демократичну партію, на жаль, вмикає задню. Зустрівшись з Меркель, він майже погодився з тим, що Україна не матиме ПДЧ», — заявив американський політик.

 

За його словами, членів Республіканської партії “це страшно турбує”.

 

“Тому ми будемо зараз натискати на всі педалі, перш за все на представників наших округів у Конгресі і Сенаті, щоб вони виконали свої обіцянки дати можливість Україні не тільки отримати сповна 155 млн доларів, призначених для забезпечення безпеки, а й прийняття Україною статусу ПДЧ. Це наша головна мета”, — зазначив пан Пінкус.

 

Як повідомляла «УМ», офіційний Вашингтон пропонує провести візит президента України Володимира Зеленського до США у серпні, а не липні, як планувалося раніше.

 

Кілька днів тому Байден і Меркель зустрілися у Білому домі і нібито домовилися підтримувати Україну.