Вперше в історії: «Sub Sea Baby» підірвав підводний човен рф у Новоросійську, фото
Служба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. >>
Засідання глав урядів Вишеградської четвірки позачергово відбудеться через РФ
Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький скликає термінове засідання глав урядів Вишеградської четвірки через поведінку Росії.
Як інформує УМ, про це у Twitter написав заступник глави МЗС Польщі Шимон Шинковський вель Сенк.
«У рамках польського головування у Вишеградській четвірці прем'єр-міністр Матеуш Моравецький сьогодні скликає о 12.00 термінове засідання у форматі відеоконференції прем'єр-міністрів Вишеграду.
Зустріч буде присвячена російським актам саботажу в Чехії, ескалації ситуації в Україні та Білорусі та співпраці Вишеградської четвірки у зміцненні безпеки в регіоні"»- написав він.
Чехія звинуватила РФ у організації вибуху, що стався 16 жовтня 2014 року на складах озброєння у східній частині Чехії та призвів до численних руйнувань і загибелі двох місцевих жителів. Лише за 6,5 років керівництво чеського уряду офіційно звинуватило Росію в організації цієї диверсії.
У зв’язку з цим Прага вирішила вислати 18 російських дипломатів, вони вже покинули країну. У відповідь Росія оголосила 20 співробітників посольства Чехії в Москві персонами нон грата.
Чехія вирішила зрівняти кількість співробітників російського посольства у Празі з кількістю співробітників чеського посольства у Москві, що означає висилку ще близько 70 співробітників російського диппредставництва.
Як повідомляла "УМ", міністр оборони Швеції Петер Хультквіст має сумніви, що Росія справді відводить війська від кордонів України. На його думку, заявлене повернення в пункти постійної дислокації є димовою завісою Москви.
Служба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. >>
Утретє за останній тиждень далекобійні безпілотники Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України уразили об'єкт компанії "Лукойл-Нижневолжскнефть" у Каспійському морі. >>
У Берліні під час переговорів 15 грудня американські переговірники Стів Віткофф і Джаред Кушнер тиснули на українських представників із вимогою відмовитись від підконтрольної їй частини Донбасу. >>
Деталі нової модифікації російського БПЛА "Герань-2", оснащеного авіаційною ракетою Р-60, оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. >>
Генеральна асамблея ФІДЕ проголосувала за повернення національних символів росіянам та білорусам. >>