Назар Холодницький звільняється із САП

12:14, 21.08.2020
Назар Холодницький звільняється із САП

Холодницький не просто звільняється з САП, а взагалі йде з прокуратури.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький написав заяву про звільнення.

 

Про те, що Холодницький написав заяву про відставку з посади голови САП, повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела.

 

Співрозмовник також уточнив, що Холодницький не просто звільняється з САП, а взагалі йде з прокуратури.

 

Згодом Холодницький опублікував у Facebook наказ про своє звільнення.

 

 

 

Він також написав, чого досягла САП під його керівництвом та з якими викликами їй довелось зустрітись.

 

Основним з таких викликів Холодницький назвав "цілковите несприйняття" САП і НАБУ, як інституції зі сторони Генпрокуратури.

 

Він додав, що за час його каденції змінилось 4 генпрокурори, кожен із яких "у свій власний спосіб хотів створити режим підзвітності САП".

 

За словами Холодницького, за 5 років його роботи НАБУ І САП встановили збитків у кримінальних провадженнях на понад 200 мільярдів гривень, притягнули до відповідальності 16 народних депутатів, 22 топпосадовців, 47 суддів, 68 керівників державних підприємств та 17 вищих посадових осіб державних органів.

 

Він також подякував своєму колективу "за відданість справі, чесність та непідкупність".      

 

Як повідомляла УМ, між генпрокуроркою Іриною Венедіктовою і керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким тривала суперечка на предмет того, хто і наскільки результативно працює і хто кому має звітувати і навпаки.

 

26 травня генпрокурор Ірина Венедіктова опублікувала відео, де звинуватила керівництво й прокурорів САП у неналежному виконанні службових обов‘язків.