Крим на карантині: уряд Шмигаля заборонив в'їзд та виїзд

13:21, 08.08.2020
Крим на карантині: уряд Шмигаля заборонив в'їзд та виїзд

Крим закритий, як на в'їзд, так і на виїзд. (Фото Державної прикордонної служби)

Кабінет міністрів припинив роботу контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і Севастополя та виїзду з неї.

 

Заборона тимчасова: на півострів не можливо буде потрапити та виїхати з нього до кінця літа – 31 серпня.

 

Причина: погіршення епідемічної ситуації в анексованому Криму, де окупанти занижують реальні показники захворюваності на COVID-19.

 

Як повідомляє «Україна молода», про таке рішення уряду поінформував журналістів міністр Кабміну Олег Немчінов в суботу.

 

Таким чином, з 8:00 9 серпня до 8:00 30 серпня тимчасово припиняється робота контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму й Севастополя та виїзду з неї.

 

Попри припинення роботи КПВВ, перетин дозволяється, якщо ви:

 

1. Проживаєте в Криму або Севастополі, а також там ваш транспорт чи інше майно. Тоді вам можна на в’їзд;

 

2. Проживаєте за межами Криму чи Севастополя, але дали згоду на самоізоляцію з використанням сервісу «Дій вдома» з моменту перетину КПВВ на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї;

 

3. Мета вашої поїздки — забезпечення захисту національних інтересів або виконання міжнародних зобов’язань;

 

4. Представник дипломатичних установ та гуманітарних місій, що виїжджають з Криму і Севастополя.

 

Виїзд з Криму і Севастополя інших категорій іноземців та осіб без громадянства можливий лише за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

А ось виїзд з цих територій та в’їзд на неї громадян України за наявності підстав гуманітарного характеру здійснюється за рішенням голови Державної прикордонної служби за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

Таке рішення влади обумовлено дорученням президента Володимира Зеленського до Кабміну, щоб той переглянув режим роботи КПВВ в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму і міста Севастополя.

 

На думку української влади, може відбуватися заниження реальних показників захворюваності на COVID-19.

 

Як повідомляла «УМ», в Україні за минулу добу, 7 серпня, коронавірусне захворювання підтвердили у рекордної кількості людей — 1 489.

 

Рекордну кількість хворих в Україні фіксують вже чотири доби поспіль.Через це уряд Шмигаля перейшов на надзвичайний режим роботи.