Тримай кордони української мови: чи скаже Зеленський, що був частиною «русского міра»
У книжці «30 років Незалежності: мовні акти, які змінюють Україну», що вийшла напередодні широкомасштабного вторгнення, 7 розділів. >>
Анатолій Матвієнко пішов у засвіти.
Про смерть політика одним з перших повідомив священик Руслан Озарко у соцмережах.
"Сьогодні відійшов до вічності п. Анатолій Матвієнко. Дякуємо Вам, Анатолію Сергійовичу, за Ваше служіння. Вічна пам’ять", - написав Озарко.
Нардеп Микола Княжицький написав з приводу смерті відомого політика і патріота: «Помер Анатолій Сергійович Матвієнко. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був одним з лідерів національно- демократичних сил. Анатолій Матвієнко любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього завжди була мрія об‘єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборною. У минулому році разом святили паски у церкві на Аскольдовій могилі».
У коментарях до посту, на питання одного з користувачів про причини смерті пана Матвієнка, Микола Княжицький відповів: "Онкологія".
Прикарпатський журналіст Олександр Масляник нагадує, що завдяки йому і ентузіастам з Коломиї (Національний музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття) у Тишківцях на Івано-Франківщині відкрито музей-садибу родини Шухевичів.
«25 років на Прикарпатті ніхто не брався за цей проект, а Матвієнко з однодумцями - зробили за два роки! Великий Українець! Велика втрата. Вічная пам'ять!», - написав пан Масляник.
Анатолій Матвієнко був також очільником благодійного фонду “Україна Інкогніта”. Цей фонд фінансував мистецький фестиваль “Порто Франко”, який проходив в Івано-Франківську. Крім цього, Матвієнко був одним із ініціаторів створення проекту «Єврокарпатська ініціатива», спрямованого на розвиток регіону.
Анатолій Матвієнко народився 22 березня 1953 року у місті Бершадь Вінницької області.
У 2004 році під час президентських виборів Матвієнко керував Харківським регіональним виборчим штабом Віктора Ющенка. У 2006-2007 роках - народний депутат 5 скликання від блоку “Наша Україна” (№12 у списку), член УРП “Собор”.
У 2007 році був обраний народним депутатом 6 скликання від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” (№22 у списку) як голова Української республіканської партії “Собор”.
У 2012 році балотувався до Верховної Ради за 17 округом (Вінницька область) як самовисуванець та член партії “Українська платформа “СОБОР”.
Народний депутат Верховної Ради 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№32 у списку), був членом партії.
У книжці «30 років Незалежності: мовні акти, які змінюють Україну», що вийшла напередодні широкомасштабного вторгнення, 7 розділів. >>
Нинішній політичний рік закінчується тим, що почали окреслюватися партійні проєкти: оновлюватимуться, переформатовуватимуться чинні та створюватимуться нові. >>
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Навіть зважаючи на демографічну катастрофу, виїзд мільйонів українців за кордон і потребу інтеграції нашої діаспори, прийняти легалізацію множинного громадянства, не можна було підтримувати цей законопроєкт у такому вигляді. >>
Голова Служби безпеки України генерал-лейтенант Василь Малюк запевнив, що СБУ рішуче розбереться з діяльністю політиків-колаборантів. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>