Ще один: підозру в держзраді оголошено нардепу Шевченку
Про підозру у державній зраді правоохоронці оголосили народному депутату України Євгенію Шевченку. >>
Ірина Венедіктова представила двох своїх нових заступників — Андрія Любовича та Олексія Симоненка.
Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова у п’ятницю, 27 березня, замінила свого заступника, відповідального за справи Майдану та справу щодо вбивства Катерини Гандзюк.
Про це повідомляє Insider.
“Нова Генпрокурорка Венедиктова усунула свого заступника, Віктора Трепака, від справ Майдану, справи Каті Гандзюк, справи Сергія Стерненка та інших справ, які розслідує СБУ”, – йдеться у повідомленні.
За даними видання, цю інформацію підтвердили кілька джерел в офісі генпрокурора. Ймовірно, наглядати за цими справами буде новопризначений заступник Венедиктової Андрій Любович.
Водночас Ірина Венедіктова представила двох своїх нових заступників — Андрія Любовича та Олексія Симоненка.
Як повідомяла УМ, 8 жовтня 2019 року тодішній генпрокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Віктора Трепака своїм заступником.
Нагадаємо, що у справі Гандзюк суд заарештував підозрюваного Левіна.
24 січня у Болгарії затримали Олексія Левіна (Москаленка). 27 січня суд болгарського міста Бургас відправив його під варту на 40 днів. 22 лютого стало відомо, що обласний суд міста Бургас дозволив екстрадиціюЛевіна до України.
31 липня 2018 року у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на активістку Катерину Гандзюк кислоту. Вона потрапила до реанімаційного відділення з сильними опіками, а за три місяці померла у лікарні після багатьох операцій.
Поліція затримала 5 підозрюваних у нападі на Гандзюк. Це В'ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, Сергій Торбін і Микита Грабчук.
6 червня 2019 року, після того як обвинувачені визнали свою провину та пішли на угоду зі слідством, Покровський райсуд Дніпропетровської області виніс вироки виконавцям.
Громадські активісти наполягають, що до вбивства Гандзюк причетні херсонські чиновники Андрій Гордєєв та Євген Рищук.
Олексію Левіну оголосили підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк взимку 2019 року. Та згодом у квітні Генпрокуратура змінила статтю. За версією офіційного слідства, він разом із головою Херсонської облради Владиславом Мангером організував замовлення нанесення тяжких тілесних Гандзюк, що спричинило смерть.
Під час нападу 24 травня в Одесі Сергій Стерненко смертельно поранив одного із нападників. Тепер активіста звинувачують в умисному вбивстві, хоча він стверджує, що це був самозахист, бо на нього протягом 4 місяців тричі скоювали замах, а прохання про державну охорону поліція в Одесі ігнорувала.
Ще одного фігуранта подій, якого Стерненко називає другим нападником, спочатку арештували, але згодом його відпустили, бо він із підозрюваного став свідком.
державне бюро розслідувань започаткувало щомісячні звіти про “справи Майдану”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЕНЕДІКТОВА ХОЧЕ СКАСУВАТИ АМНІСТІЮ ДЛЯ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТ
ДБР пропонує внести змінити у закони, щоб мати можливість покарати винних у вбивствах на Майдані, які втекли за кордон.
Про підозру у державній зраді правоохоронці оголосили народному депутату України Євгенію Шевченку. >>
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Офісу Генпрокурора народного депутата України VI скликання від «Партії регіонів» та колишніх начальника міліції громадської безпеки і заступника командира київського «Беркуту» засуджено до 5 років позбавлення волі. >>
Указ про звільнення Андрія Костіна з посади генпрокурора 31 жовтня підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
Російський генерал-лейтенант Сергій Кобилаш, який командував ракетним ударом по лікарні «Охматдит» у Києві, отримав підозру. >>
Кількість загиблих зросла до 51 людини внаслідок удару російських терористів по Військовому інституті зв’яку в Полтаві. >>
Народного депутата України Артема Дмитрука підозрюваного у нападах на військового та правоохоронця оголосили у розшук. >>