Зеленський представив у Раді План стійкості
У Верховній Раді, 19 листопада, Президент Володимир Зеленський представив внутрішній План стійкості України, який складається з десяти пунктів. >>
Надзвичайний стан – арешти, цензура, конфіскації – навряд чи зупинить вірус, а от економіку – покладе остаточно, наголосив політик
П'ятий президент України Петро Порошенко звернувся до владної монобільшості щодо методів боротьби з епідемією коронавірусу в Україні – зокрема, введення надзвичайного стану, який істотно здатен вплинути на економіку України.
Він наголосив, що Україні нині дуже важливо зберегти співпрацю з МВФ, умови якого не є обтяжливими для українців, а стосуються лише двох осіб – "президента і його давнього бізнес-партнера".
"Ця фінансово-киснева подушка дасть запас міцності. Фонд не висуває нині жодних обтяжливих умов для українців. Головна вимога МВФ стосується лише двох людей: особисто Президента і його давнього бізнес-партнера та покровителя. Ще восени минулого року Україна могла б дістати підтримку і не допустити падіння економіки, якби влада прийняла закон, що гарантував неповернення "ПриватБанку" його колишнім власникам", - .сказав Порошенко.
Також лідер "Євросолідарності" закликав владу утриматися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають напругу в суспільстві.
"Настав, панове слуги, момент обирати між інтересами народу та мрією Коломойського про банк собі і дефолт – Україні. Уряд має негайно подати відповідний законопроект – і щоб без жодних наперстків. А Верховна Рада – на початку тижня провести позачергове засідання. Це не порада. Це – вимога", - наголосив Петро Порошенко.
На його думку, зараз той момент, коли на тлі нових викликів українська нація має показати себе як єдина родина, в якій один за всіх і всі за одного.
"Надзвичайний стан – арешти, цензура, конфіскації – навряд чи вже зупинить вірус. А от економіку – покладе остаточно, доведе до стану клінічної смерті. І в нас урешті-решт забракне ресурсів на боротьбу з корона- та іншими вірусами, на зарплати, пенсії тощо. А влади у цього президента і так вдосталь – набагато більше, ніж у будь-кого з попередників",- пвдсумумував Порошенко.
"Європейська солідарність"виступає за мораторій на внутрішньополітичну боротьбу.
"За те, щоби політики всі свої битви відклали на потім, коли здолаємо вірус. Але є зустрічна вимога до влади – утримуватися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають поляризацію та напругу в суспільстві, розколюють його. На кшталт ідеї підживити дніпровською водою російські військові бази в Криму. Або протоколу про легітимізацію російської окупаційної влади на Донбасі, остаточне підписання якого намічене на 25 березня. Чи не з цим наміром пов’язаний той поспіх, з яким влада планує надзвичайний стан, та ще й з порушенням конституційної процедури його впровадження?", - наголосив лідер "ЄС".
Як повідомляла УМ, Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації у Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях.
В Україні запровадили карантин із 12 березня до 3 квітня щонайменше. Міста стали закривати всі заклади, крім маркетів і аптек. Кордон для іноземців закрито, міжміське автобусне й залізничне сполучення з 18 березня призупинено.
У Верховній Раді, 19 листопада, Президент Володимир Зеленський представив внутрішній План стійкості України, який складається з десяти пунктів. >>
Фронт тріщить, кришиться, прогризається інтенсивними бойовими атаками, штурмами росіян. >>
Указ про звільнення Андрія Костіна з посади генпрокурора 31 жовтня підписав Президент України Володимир Зеленський. >>
Україна просила забезпечити її далекобійним озброєнням, зокрема, далекобійними крилатими ракетами Tomahawk, але це була конфіденційна інформація між Україною і Білим домом >>
Радісні обійми та потиски руки путіну, якому Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт, Генсеком ООН Антоніу Гутеррешем у Казані на саміті БРІКС викликав обурення у здорової частини світу. >>
Генсеку ООН Антоніу Гутеррішу президент Володимир Зеленський відмовив у візиті до України. >>