Країна збирає на дрони — еліта зібрала на Єрмака. Скандал з ексочільником ОП як діагноз системи
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
Зеленський іноді шкодує про те, що пішов працювати з телебачення. Проте він заявив, що впевнений, що за п’ять років вдасться закінчити війну.
Про це він заявив на безпековій конференції в Мюнхені, передає кореспондент УНН.
Відповідаючи на питання чи шкодує він, що пішов з телебачення і чи не хотів би залишитися там і зараз, Зеленський сказав: “Іноді так, іноді я думаю про це. Іноді я думаю про те, як змінилось моє життя”.
Проте, він зазначив, що коли бачить результат, особливо коли повертаються живі люди, це означає що він і його команда прожили день правильно.
“І правильно, що я вирішив піти в президенти. Якщо впродовж цих п’яти років ми зможемо дійсно закінчити війну, чесно кажучи я впевнений в цьому, між нами говорячи. Але якщо ми це зможемо, повернемо наших людей і території, я думаю, що зробив це не дарма. Це моя мета”, — наголосив Зеленський.
Як повідомляла УМ, Володимир Зеленський наголосив, що Україна має бажання провести в жовтні цього року місцеві вибори на Донбасі та в Криму, але це неможливо зробити без елементарних безпекових та політичних умов.
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
володимир путін підписав указ «Про прийом до громадянства Російської Федерації мешканців Придністров'я». >>
Осінні парламентські вибори — якщо вони таки відбудуться, і ця стаття — лише спроба моделювання ситуації — стануть не черговою ротацією еліт, а тестом на виживання політичної системи після великої травми. >>
Україна передала росії списки тисячі осіб на обмін полоненими і очікує від американських партнерів забезпечення виконання цих домовленостей з рф. >>
За його словами, пріоритетними питаннями є розблокування фінансової допомоги у розмірі 90 млрд євро для підтримки України. А також прогрес у переговорах про вступ до Євросоюзу. >>
У четвер, 9 квітня, Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди представникам органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій, а також відзначив українські міста почесною відзнакою «Місто-герой України» за стійкість у війні. >>