Порошенко про Бойка й Медведчука: Поповзли на колінах до Путіна

13:05, 23.03.2019
Порошенко про Бойка й Медведчука: Поповзли на колінах до Путіна

(фото прес-служба Президента)

Президент Петро Порошенко заявив, що кандидат у президенти Юрій Бойко та кум Володимира Путіна Віктор Медведчук об’єднуються проти України.

 

Про це він сказав у виступі на Раді регіонального розвитку в Чернівцях, коментуючи зустріч Бойка та Медведчука з прем’єром Росії Дмитром Медведєвим у Москві в п’ятницю, пише УП.

 

"Ви бачили вчора новини й відео з Кремля. Побігли до Путіна. Вони економіку обговорюють! Вони обговорюють повісити знову Україну на російську газову гілку. Вони вже союзи обговорюють, які будуть створені після президентських і парламентських виборів. І вони зараз вже стверджують, що вони всі об’єднаються. Проти кого вони об’єднаються? Проти України, проти кожного з нас", - підкреслив Порошенко.

 

За його словами, не змігши "прорвати фронт" на Сході України, президент РФ Володимир Путін "не соромиться підірвати нашу єдність зсередини".

 

"Що вони поїхали туди вимолювати, які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руку, поповзли на колінах і просили у Путіна? Ці поповзли, а інші тут з екранів телебачення інформують, що вони тут стануть на коліна і будуть плакати. Хочу нагадати всім – Москва сльозам не вірить", - сказав президент.

 

Як повідомляла "УМ", Бойко і Медведчук у Москві зустрілися з Медведєвим.

 

Служба безпеки України не виключає зв'язок візиту Юрія Бойка та Віктора Медведчука із попередженим СБУ в Харкові терактом у метро