Держдума Росії ухвалила заяву «Про загострення ситуації в Україні»

13:37, 18.10.2018
Держдума Росії ухвалила заяву «Про загострення ситуації в Україні»

Держдума Росії у заяві звернулася до міжнародних організацій щодо ситуації в Україні (фото: duma.gov.ru)

У Державній думі Росії ухвалили заяву "Про загострення ситуації в Україні", в якій нашу країну назвали відповідальою за тероризм.

Про це повідомляє ТСН.

Влада України, по суті, вступили на шлях перетворення України в плацдарм боротьби з Росією і її народом на всіх можливих фронтах і напрямках", - йдеться у заяві.

Російські депутати зазначають, що прикладом цього стала нещодавня спроба української влади легалізувати церковних "розкольників" шляхом отримання від Константинопольського патріархату автокефалії. Там також нагадали і про ходу "нацистів" 14 жовтня у Києві, які, на думку росіян, "відкрити закликали до розправи над росіянами та вірянами УПЦ МП".

"Україна перетворилася на терористичну державу, і правителі сьогоднішньої України заплямовані кров'ю Олександра Захарченко та багатьох інших синів і дочок Донбасу", - підкреслюють російські депутати.

Вони вважають, що нещодавні рішення, які ухвалює український парламент, направлені на дискримінацію російськомовного населення, а за всіма цими діями стоять "західні спонсори та натхненники".

Нагадаємо, Держдума Росії дозволила ввести війська на територію України 1 березня 2014 року, після того, як про це нібито попросив президент-втікач Віктор Янукович. Згодом з’ясувалося, що текст звернення, який озвучили депутатам, не співпадав із текстом звернення, яке було передане Росією в ООН.