Собчак просить в України дозвіл на поїздку до Криму

20:37, 06.03.2018
Собчак просить в України дозвіл на поїздку до Криму

Ксенія Собчак планує в Крим поспілкуватися з "різними людьми".

Кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак заявила, що направила до посольства України лист з проханням поїхати в анексований Крим.

 

Про це Собчак сказала в ефірі радіо "Ехо Москви" у вівторок.

 

На запитання ведучого, чи збирається вона їхати до Криму напередодні президентських виборів, Собчак відповіла, що поїде, але хоче в'їхати з території материкової України.

 

"Я вже направила лист в посольство України, чекаю відповідь. Якщо і поїду в Крим, то тільки з території України. Вважаю, що так правильно буде", - сказала вона.

 

На уточнююче запитання, навіщо їй дозвіл України, адже там "російські виборці", Собчак відповіла, що в Криму планує поспілкуватися з "різними людьми", в тому числі, і з кримськими татарами, які не задоволені ситуацією, яка виникла на півострові.

 

Після цього ведучий заявив, що крім кримських татар в Криму багато інших людей, які "хотіли приєднатися до Росії". "Що ти їм скажеш, йдіть назад в Україну?" - запитав він

 

"Ні, я їм цього ніколи не говорила і не скажу. Хоча від мене багато хто чекає, що я скажу, що ми повернемо Крим Україні. Але я такого ніколи не скажу, тому що я розумію, що є люди, і це теж правда, які хочуть бути в Криму, який є частиною Росії", - відповіла Собчак.

 

Вона додала, що кримчан "вже зробили частиною Росії", але щоб "референдум", який пройшов у 2014 році, був законним, необхідно провести повторне "міжнародне" голосування.

 

Міністерство закордонних справ України наразі ніяк не прокоментувало цю заяву Ксенії Собчак.